Menu

praca badania okresowe

witam, mam dziwny problem . mąz stara się o dobrą prace. dostal juz skierowanie na badania wstępne. lekarz coś mu powiedział że słyszy szmery w sercu i jest negatywnie nastawiony do oceny stanu zdrowia.ma iść do swojego lekarza w celu dalszego leczenia. po czym wystawił mu zaświadczenie. i tu dziwna sprawa, bo zaswiadczenie jest że mąż jest zdolny do wykonywania pracy na tym stanowisku. na dodatek nie podal daty kolejnego badania okresowego. jak mam to rozumieć? czy ktoś miał zaswiadczenie bez daty następnych badan okresowych?

fifi
 267  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Praca i Finanse praca zdrowie zaświadczenie

Odpowiedzi

kama86
Jedno nie wyklucza drugiego.
Niech idzie do pracy i również niech poszerzy diagnostykę u lekarza rodzinnego.
jagoda30
Jeśli wystawił zaświadczenie,to ok, następne badania za rok, a mąż niech się przebada dla swojego spokoju.
amalka
Ja z moją niepełnosprawnością zaliczyłam wysokościowe (smiech) Te badania są często tak "pro forma". Możesz mi wierzyć. Niech się chłopina zbada dla własnego spokoju (kciuki)

Ps. Kolejne badania odbędą się zapewne wówczas, gdy o konieczności wykonania owych zdecyduje pracodawca.
fifi
dziękuję za odpowiedzi, mąz się napewno przebada ;-) bo ten lekarz to całościowo był dziwny hihi. miłego tygodnia życzę ;-)
MMama1975
Orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy jest wystawiane na druku, który ma rubrykę do wypełnienia z datą, do kiedy są ważne te badania profilaktyczne. Chyba, że lekarz medycyny pracy nie daje zdolności do pracy, to nie wpisuje tam nic.Czy na pewno lekarz zaznaczył u męża, że jest zdolny do pracy?
fifi
tak ma na 100% ze zdolny. był nawet juz w agencji pracy i podał to zaświadczenie. Panie nic nie powiedziały. po czym wczoraj ponownie do męża zadzwoniły i proszą jednak o tą date. dziś mąż do tego lekarza idzie. zobaczymy.... a może tel lekarz czeka na "co nie co...." ;-)
MMama1975
nieee, no bez jaj
przecież zakład pracy mu płaci za tą wizytę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.