Menu

praca chałupnicza

Witam, mamusie czy któraś z Was miała styczność z pracą chałupniczą, czy opłaca się coś takiego robić, jak należy odsyłać złożony towar, na własną rękę czy firma z którą się współpracuje to załatwia. Pytam ponieważ natknęłam się na takie ogłoszenie w necie i myślę nad skorzystaniu, ale nigdy nie robiła tego i nie znam nikogo kto tym się zajmował. Czy możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę, aby nie zostać oszukanym.

sabina25
 695  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca chałupnicza

Odpowiedzi

sabina25
http://www.gracja.entro.pl/kontakt-4-s.html

pobierają 30 zł za ponoszenie kosztów korespondencyjnych, i nie wiem czy jest to jednorazowa opłata, wiem że jak skończę będę musiała odesłać produkty zrobione na swój koszt ?
kleo42
praca w której wołają na początku o zapłatę za pakiet próbny to tylko oszustwo i szukanie naiwnych ja mam pracę chałpnicza mam umowę o pracę i wszystkie składki opłacone pozdrawiam
sabina25
dziękuje @atena nigdy nie miałam dotyczenia z taką pracą i nie wiedziałam nic na ten temat, widzę teraz że to co znalazłam w necie to oszustwo, dobrze że zapytałam.(kwiatek)
daryjka87poznan
Ja mam stycznosc. Pracuje w domu ale to jest firma która jest w mojej miejscowowsci i nie wysyła towaru tylko trzeba po niego samemu przyjechac i odwiesc juz zrobione.

Te prace znow z internetu o chałupnictwo to raczej jeden wielki pic na wode.
minio
http://forum.to.com.pl/oszustow-do-prokuratury-t10316/ o tej firmie poszytaj jeszcze tutaj
jagoda30
mój maz dał sie złapać na takie chałupnictwo, chodziło o pracę przez internet....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.