Menu

PRACA DODATKOWA ?

Dziewczyny, czy macie jakiś pomysł na pracę w domu ? Mój mały ma 3 i pół miesiąca, kończy mi się macierzyński , jeszcze tylko niewykorzystany, zaległy urlop i.... do pracy :(
Na pomoc mamy czy teściowej nie mam co liczyć, ale nie chciałabym też wracać do pracy zawodowej zanim mały ukończy 1 roczku.
Wynajmujemy z mężem mieszkanie więc z jednej pensji będzie nam ciężko, a ja podjęłabym się chętnie jakiejś pracy w domu.
Macie może jakieś sprawdzone kontakty ? Ogłoszeń w prasie sporo, ale ile wiarygodnych ... ?
pozdrawiam,

IZAJAR69
 1207  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

darynkaSz
witaj!
za tydzień kończy mi sie macierzyński, idę na wypoczynkowy + 2 dni opiekuńczego i około 2 lat wychowawczego.
również z mężem wynajmujemy mieszkanie i wcale nie jest ciekawie ale będę walczyła o zasiłek, coś mi się w końcu należy od państwa...
spróbuj może Tobie również coś się uda:)
rybonka
Weronia26- ja jestem teraz na zasilku i musialam miec przepracowany rok bez przerwy, fakt ze dostaje 80% bo nie mam 5 lat pracy, jezeli masz 5lat to dostajesz 100% a jezeli 10 i wiecej to 120% zasilku :)
IZAJAR69
Dziewczyny, pracuję od 98 roku, z mała przerwą 2 letnią, ale ostatni rok mam w całości przepracowany. Wiecie może jaka jest wysokość takiego zasiłku ? Ja w ogóle nie znam się na tych sprawach urzędowych, ponieważ nigdy mnie nie dotyczyły, nie za bardzo interesowałam się tym. Gdzie powinnam się ubiegać o taki zasiłek i co należy zrobić ?
Kurdę i pomyśleć, że jak byłam w ciąży myślałam, żeby jak najszybciej dziecko do żłobka oddać i wrócić do pracy, ale kiedy patrzę jak bardzo potrzebuje mnie moje maleństwo, jak bardzo mi ufa... Nie miałabym sumienia.
rybonka
IZAJA69- musisz udac sie do Powiatowego Urzedu Pracy i tam zarejestrowac sie jako bezrobotna, napewno bedzie Ci przyslugiwal zasilek ale to oni Ci wszystko wylicza. Jezeli dobrze sie orientuje to nalezy Ci sie 100% zasilku wiec to bedzie okolo 500zl i nalezy sie przez 6 miesiecy.
Misia80
tak jak pisze rybonka...nie całe 500zł wynosi 100%zasiłku i przez 6 miesięcy jest wypłacany
IZAJAR69
Kurcze, ale szybko to zleciało ! Dzisiaj dowiedziałam sie, ze już 16 listopada konczy mi sie macierzynski, potem 25 dni urlopu do wykorzystania i od 19 grudnia powinnam wrocic do pracy.
Dziewczyny, ale kiedy powinnam zarejestrowac sie jako bezrobotna w UP, do 19 grudnia mam urlop wypoczynkowy ?
Musze sprobowac jeszcze zatrudnic sie na czas macierzynskiego u pracodawcy, moze pójda mi na reke i bede mogła prace wykonywac w domu. Słyszałam o takich przypadkach. Albo chociaz na 1/2 etatu..
AnnaSzach
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=4927076274619 zarabiaj na ankietach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.