Menu

Praca dodatkowa

Witam :) Mam oferte pracy dla was mamy ktore mogą poświęcić kilka godzin w tygodniu.. Sama decydujesz kiedy pracujesz, zawsze możesz liczyć na pomoc. Dzięki twojej pracy i zaangażowaniu możesz zarobić dobra kasę. Chetnych prosze o kontakt prv :)

Juli
 719  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport praca dodatkowa

Odpowiedzi

pscolka1987
twoja praca polega na werbowaniu takich naiwnych kobiet ??kurde czytam 2 raz to ogłoszenie a na internecie tego typu jest milion ;/nie ma takiej wspaniałej pracy gdzie płaca cudownie jeszcze siedzac w domu...ech..
Juli
RaiMa dokladnie wg mnie trzeba wszystkego sprobowac. A jezeli chce siedziec w domu i narzekac ze nie ma kasy nawet na glupi tusz do rzes to niech nic nie robic.
pscolka1987
RaiMa no właśnie musisz coś z siebie dać czyli najpierw zainwesować kase w towar potem sie trudzić by to sprzedać ....(nie wiadomo czy go nawet sprzedasz ) słowami to można pięknie napisać ale nie jest to aż takie prawdziwe ......a po dwa ona ma za to premie jak werbuje innych ...raz byłam naiwna i teraz z daleka od takiej piekniej pracy .. ..
pscolka1987
Juli nie obrażaj sie ale takie moje jest zdanie i już .....
Juli
Wlasnie ze nie musisz inwestowac kasy. Poprostu zbierasz zamowienia, zamawiasz, zbierasz kase za towar i juz. cala filozofia. inwestujesz tylko 30 zl w starter. mozna dla siebie tylko zamawiac nawet o te 10 zl taniej. Za swoje zebrane pkt dostajesz premie, za grupowe rowniez.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.