Menu

Praca, dom, dziecko

Jak godzicie ze sobą te wszystkie obowiązki?! Czy jest bardzo trudno?! Mówię o pracy 8 h dziennie, potem odbiorę dziecko od opiekunki, kiedy mieć czas na spacer, na zabawę, na pranie gotowanie itd?! Musze się dobrze zorganizować, żeby mi mąż potem nie powiedział - a nie mówiłem! Bo tego nie zniosę! Nie chcę mu dać też tej satysfakcji!

panidomu
 742  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse praca dom obowiązki dziecko

Odpowiedzi

Edit
Zdecydowana większośc kobiet sobie dobrze radzi więc i Ty sobie poradzisz. I przestań tym meżem tak się przejmować. Pamiętaj że wszystko robisz dla siebie i dziecka a nie dla niego.
syla
ja też muszę sobie radzić a na spacer powiedz opiekunce żeby z nim chodziła ważne żeby codziennie miło łyk świeżego powietrza to Ty nie będziesz musiała iść to już trochę więcej czasu dla Ciebie pozdrawiam
inka78
Czasem nie jest lekko,ale dasz radę. Nam kobietą chyba się doba wydłuża,dostosowując się do naszych potrzeb :)
Ja oprócz pracy,domu,dziecka mam teraz na głowie remont. Taki generalny z burzeniem ścian włącznie. Większość w zasadzie robi mój luby,ale i tak czasem siadam psychicznie. mobilizacja? 9 października urlopik :) i od razu więcej sił :)
Pozdrawiam
Akoo
I ja również uważam, że sobie poradzisz. Co niby takiego Ci mąż powiedział? Myślę, że to kwestia wypracowania własnego systemu. Jak dzieci były małe i wymagały więcej opieki to na przykład wieczorem jak już spały starałam się przygotować co najmniej 2 obiady do odgrzania czy szybkiego zrobienia aby właśnie w dzień mieć więcej czasu.
KdaPl
Dasz rade, ja do tego wszystkiego mialam jeszcze studia zaoczne i dalam rade :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.