Menu

praca i dziecko....do mam pracujacych

kochane powiedzcie mi w jakich godzinach pracujecie i ile czasu wam wychodzi na bycie z dzieckiem????bo ja od kilku dni zaczelam prace na pelny etat i mam cholerne wyrzuty sumienia ze tak malo czasu z smykiem bede spedzac bo pracuej popoludniami z reguly od 12 do 19 niebedzie mnie w domu plus raz w tygodniu caly dzien od 7do 19,jak to jest u was i jak godzicie prace dom i dziecko by to wszystko gralo i nic nieucierpailo

mamaKACPERKA
 733  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina praca dom wyrzuty sumienia dziecko

Odpowiedzi

beatka7623
Dasz radę Zorganizujesz sobie tak życie że czas że wszystkiemu podołasz Ja teraz siedzę w domu i brakuje mi na wszystko czasu A kiedyś uczyłam się, pracowałam, miałam dom, dziecko, męza i psa I mnóstwo czasu a teraz nie mam na nic czasu :( Brak motywacji (pout)(grins)
beatka7623
* i czas :)
Panterka
My wstajemy o 7 rano, na godz. 8 zaprowadzam małą do przedszkola, a na 13 idę do pracy.. M. ją odbiera o 17 a ja wracam do domu ok 21... Czasem mała śpi a czasem nie.. Weekendy jestem całe dwa dni z nią... Też mi szkoda straconego czasu ale nic nie mogę na to poradzić.. Musiałabym przestać pracować ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić...
beatris23
Pracuję od 9-17 i raz w tyg od 10-18 ale mój szkrab jest w komfortowej sytuacji bo chodzi do pracy ze mną (grins)(grins)(grins) (pracuję w żłobku)
krasna1
pracuję w szpitalu i mam dyżury 12 h
wikaa020
Ja pracuje na pol etatu od 9 do 13 a mala oddaje do zlobka.nie moge sobie pozwolic na pelny etat bo nie mam z kim malej zostawiac popoludniami(zloek czynny do 16) a na nianie mnie nie stac.Mniejszy pieniadz ale wiecej czasu z dzieckiem spedzam.Weekendy mam wolne.
Ale gdybym mogla to pracowalabym dluzej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.