Menu

Praca licencjacka...

Cześć Kochane! (awve)
Postanowiłam zacząć pisać pracę licencjacką, póki jeszcze mam na to czas i ochotę... problem tkwi w tym... że nie wiem jaki temat... (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną... może któraś z Was ma jakiś pomysł na temat?(grins)(grins) Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi... (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Buziaki(prezent)

Anieelica
 497  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Wychowanie praca studia

Odpowiedzi

postrzelonanama
może coś o wychowaniu seksualnym w wieku przedszkolnym? Mnie ostatnio strasznie zafascynował artykuł na temat wychowania i kształcenia tożsamości seksualnej... u niemowląt. Więc skoro na temat takich maluszków artykuły już pisze to czemu nie w kontekście przedszkolaków (grins)
goskapolak
Zastanów się na jaki temat masz najwięcej materiałów- opracowań,źródeł- bo w końcu zgromadzenie dobrej bibligrafi to podstawa sukcesu.Potem idź z tym do promotora- przedstaw mu co masz i poproś o temat.Najlepiej będzie jak on Ci coś wybierze- bo orientuje się jakie tematy są najczęsciej eksploatowane. A jak wybierzesz taki to z doświadczenia wiem,że Twoja praca może być porównywana do innych i nie zawsze takie porównanie wyjdzie Ci na dobre.
sheryl
Chciałam napisać poradź się promotora, ale @ateny propozycja jest świetna! (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.