Menu

praca o obowiazki?? jak sobie radzic

witam was kochane mamusie!! jak to jest jak to podzielic od miesiaca pracuje po 12 , 13 godzin dzien na dzien ale widac po moim maluchu ze teskni mama mi mowi anita wez sie ogarnij!! chodze struta niewiem gdzie rece wlozyc brakuje mi gabrysia jak mam to podzielic niewiem czy to jest normalne na poczatku? przejdzie mi to?? mam handre ze zostawiam gabrysia poto zeby isc do pracy i zrobic tak aby mial jak najlepiej czy to normalne?? powiedzcie mi :( bardzo tesknie za gabrysiem:(

Anita21
 533  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

alinagj1o2
Ja szłam do pracy jak jeden syn miał 1,6 miesięcy,drugi 6 miesięcy.Dzieci były u babci w innej miejscowości.Było mi bardzo ciężko .Wiedziałam że krzywda się chłopakom nie działa,ale tęskniłam.Nie chciałam chodzić i prosić się w opiece,lata pracy też się liczą.Nie rozczulaj się nad sobą a szczególnie nie wylewaj żalu przy dziecku.Korzystaj z każdej chwili z synem.Można pracować i mieć świetny kontakt z dzieckiem.Pomyśl że jesteś jeszcze w tej dobrej sytuacji że masz pomoc rodziców i masz możliwość dorobić.
elinka
pracujesz 12-13 godzin codziennie czy w systemie zmianowym co drugi dzien? bo jesli codziennie, to sie wcale nie dziwie twoim emocjom... moze mozna by bylo skrocic godziny pracy do 8?
Anita21
pracuje w restauracji i taki system jest nie zawsze jest tak ze pracuje 2-3 dni pod rzad...
Anita21
ja wstaje z synem razem zeby sie nacieszyc nim ale czasami jest tak ze poprostu zacznam plakac przynim jak go mam w ramionach nie idzie czasami powstrzymac tego... niestety(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.