Menu

Praca w Apart :)

Istnieje możliwość, że podejmę pracę w salonie z ekskluzywną biżuterią. Czy jest może między nami mamusia posiadająca wiedzę na temat warunków pracy w Apart? (kwiatek)

amalka
 2620  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca

Odpowiedzi

piasekpustyni
były chłopak kuzynki mojego Męża tam pracuje. weekendy pracujące, dziwne godziny pracy. o zarobkach nic nie wiem. kiedyś opowiadała jak poznali się właśnie w sklepie, ale nie wdrążałam się w temat jak tam jest. wiem tylko że jakoś nie mieli kiedy się spotykać bo ciągle pracował wieczorami. o tym chyba najlepiej rozmawiać z pracodawcą...
amalka
Wiem, że z pracodawcą (grins) Chcę jednak zorientować się w temacie nim podejmę decyzję...
JUSTYNA300511
mojego męża kuzyn pracuje w salonie w naszym mieście.a co konkretnie by Cię interesowało?
JUSTYNA300511
z tego co kiedyś rozmawialiśmy to jezeli był lepszy miesiac np grudzień to miał wypłatę rewelacyjną
amalka
Wszystko mnie interesuje (grins) Właśnie zastanawia mnie program premiowy... Takiej biżuterii nie kupują "szaraczki", szczególnie ot tak... Jeśli premia zależna od utargu, na ogół pewnie goła pensja (pout)
JUSTYNA300511
wiem że na początku jak on zaczął pracować to mieli premie przy kazdej pensji a jak ostatnio sie widzieliśmy to mówił ze wprowadzili im ze premie od utargu własnie.on pracuje jednego dnia 12 godzin a następny dzień wolny i wtedy weekend zależy jak mu wypadnie.
JUSTYNA300511
na nasze radomskie zarobki on nie narzeka.był też we Francji jako polska delegacja na jakimś szkoleniu czy pokazie.
amalka
Też się tego obawiam... Ponoć weksel trzeba podpisać na kwotę 1000 zł (krejzolka) Ale wiesz- przy moich (że tak powiem) "ograniczeniach", to kuszące... Sama nie wiem...
mammma
co do weksla, to nie jest to zgodne z prawem pracy. zmieniło się jakiś rok temu, może dwa. ale wiadomo, jak nie podpiszesz to Cię nie zatrudnią.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.