Menu

Praca w domu?

Kochane mamy siedzac w domu od kilku miesiecy zaczyna brakowac zajecia no i czesto pieniedzy czy ktoras z was ma pomysl lub sama szukala jak ja pracy w domu...ktora jednoczesnie zajmuje troche wolnego czasu a daje tez kilka groszy wiecej w portfelu...?

eruda
 276  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport praca

Odpowiedzi

kama86
Moze poszukalabys pracy jako opiekunka do dziecka?
Mama by ci dowozila dziecko do domu a ty mialabys z tego same plusy i twoje dziecko by na tym nie ucierpialo a wrecz zyskalo towarzystwo do zabawy.
czekoladka22
Właśnie tez myślę co by tu zacząć robić żeby zarobić chociasz trochę:/
Beatka9316
Hmm ja będąc za granicą a dodam, że byłam już w ciąży 5 miesiąc przez jakiś czas nie mogłam pracować bo lekarz mi zabronił... To zaczęłam strzyc włosy no i farbować. Zaczęłam od kolegów mojego męża później ich znajomych no i tak jakoś poleciało... No ale to też trzeba umieć i oczywiście lubić. Ale mając małe dziecko to nie da się też za bardzo... Też chciała bym coś znaleźć ale żebym mogła to robić w domu :) Ale u mnie strzyżenie teraz odpada mam małe dziecko i nie była bym wstanie odejść od niej np. na godzinę czasu. A nic innego nie przychodzi mi do głowy. Chociaż jak ktoś wcześniej napisał pracować jako opiekunka ale żeby mama dziecko przywoziła go do Ciebie to też nie jest zły pomysł :)
Ja pracuję tylko w weekendy ale też z chęcią chciała bym coś robić w tyg. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.