Menu

praca w zawodzie

Witam, odpowiadałam na pytanie o plackach i takie natchnienie dostałam;-) Czy praca jaką wykonujecie albo wasi partnerzy zgadza się z wyuczonym zawodem? Bo ja nie pracuję ale na przykład mój mąż jest cukiernikiem a składa autka(smiech) A wcześniej robił kominki, schody i inne rzeczy z kamienia(grins)

MamaMateuszka
 559  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Praca i Finanse praca zawód

Odpowiedzi

Marta050709
nie pracujemy w swoich zawodach
MamaMateuszka
kolega jest magistrem polonistyki i od pn. do pt. układa mrożonki w tesco a w soboty i niedziele pracuje w mc donaldzie. To nie żart...
Beki
Prawie ;)
emikacpi
Mój mąż z zawodu jest cukiernikiem a pracuje na sprzętach ciężkich typu koparka, auta ciężarowe i tiry ...
Ja z zawodu jestem kucharka , nie pracuje ale w domu gotuje :)
MamaMateuszka
Beki ja mówię poważnie, gdyby miał papiery, że może pracować z dziećmi chorymi, np. lekko upośledzonymi itd. to miałby już pracę. Dla tego od pazdziernika idzie znów się dokształcać. Jeśli polonista nie znajdzie pracy przez wakacje tak póżniej już nie ma ofert.
renata29
mężu tak,ja nie
sara7777
ja tak,mąż nie
amalka
Nie pracuję niestety (pout) ale mam nadzieję, że gdy zacznę- nie będzie to praca wystudiowana (kciuki) Za "miętka" jestem na pracownika socjalnego... Myślę o pierwszym zawodzie (skończyłam liceum krawieckie) i własnym interesie (grins)

Mąż po części pracuje w zawodzie ale to zdolna bestyja i potrafi niemal wszystko (grins)
piasekpustyni
Ja nie pracuję i jak @amalka jestem pracownikiem socj. + nauczyciel NPR, a Mąż mgr.inż. towaroznawstwa produktów spożywczych i składa helikoptery... a też zlota rączka(kciuki) chyba mamy z @amalką wiele wspólnego, hehe(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Iwona1977
Ech teraz malo kto pracuje w swoim zawodzie, kazdy ima sie czego moze zeby cokolwiek zarobic a bedzie jeszcze gorzej ...ja nie wiem jak pokolenie naszych dzieci znajdzie prace jak teraz wszedzie zwolnienia ,a jak juz to umowa "śmieciówka" a gdzie indziej "po znajomosci" (pout)
jagoda30
mój informatyk wcześniej robił dachy a teraz też siedzi na budowach, a ja turystka pracowałam na poczcie.Teraz żałuję, że nie uczyłam się na jakiegoś cukiernika....
karolincia
zawód wyuczony męża rzeźnik, pracował w różnych branżach ale wrócił do swojego zawodu
kreskah
@piasekpustyni- ja mam takie wykształcenie jak Twój mąż- przez 1,5 roku pracowałam w laboratorium kontroli jakości, a później wskoczyłam do Logistyki. Następnie miałam przerwę na "odchowanie" dzieci i w międzyczasie prowadziłam sklep, a teraz znów szukam pracy w obszarze logistyki/zakupów.
Mąż po technikum mechanicznym robi co akurat znajdzie :) na produkcji w każdym razie. Z największym sentymentem wspomina pracę w drukarni :)
Justyna14
Maz powinien pracowac w urzedach,w papierkach a pracuje jako murarz itp.Wlasciwie wszystko robi przy obrobce domu tj.,malowanie,kladzenie plytek czy paneli.Ja jestem technikiem informacji naukowej.mam skonczony kurs ksoegoewosci a pracowalam jako sprzedawczyni w sklepie spopzywczym.Teraz nie pracuje
goskapolak
"Dorobiłam" do studiów podyplomówkę i pracuję w swoim zawodzie.Mój maż także.
goskapolak
"Dorobiłam" do studiów podyplomówkę i pracuję w swoim zawodzie.Mój maż także.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.