Menu

Praca zawodowa

Generalnie teraz już mogłabym wrócić do pracy ale boję się że nie znajdę nic ciekawego. Studia ukończone na jakiś dziwacznych kierunkach, pierwsza i jedyna praca -11 lat w biurze, zero wpływowych znajomych. Sama nie wiem czy szukać ( jak znajdę coś za 1500zł to będzie szczyt marzeń w moim miasteczku) czy zostać z Malutkiem w domu. No a w domu to już trochę dziczeję.
Jak to u Was?

joka26
 842  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Praca i Finanse praca dziecko

Odpowiedzi

kosia
Ja bym w domu nie dała rady - po każdym dziecku dość szybko wracałam do pracy. Za pierwszym razem nie miałam problemu, pracowałam w fajnej firmie, była fajna ekipa itd. To samo przy drugiej ciąży. Przed trzecim dzieckiem zwolniłam się bo firma zmieniła właściciela i zaczęły się dziać cuda. Więc po macierzyńskim zaczęłam szukać - trwało to sporo czasu bo półtorej roku i znalazłam pracę, która bardzo mi odpowiada i jestem zadowolona. Też myślałam że nie znajdę, bo wiek, bo dzieci itd, ale udało się - tylko nie można się poddawać. Jak masz możliwość zostawienia z kimś dziecka to szukaj - a to tez na pewno potrwa. Uwierz mi, że z czasem będzie gorzej znaleźć dobrą pracę.
lipka70
U mnie powrót nie był łatwy - wróciłam jak córka miała 15 miesięcy. Popracowałam z poł roku i zostałam zwolniona - niby redukcja zatrudnień. Ale wiem, że po prostu matki z dziećmi, które czasem brały opiekę nie były mile widziane - większość pracowników to byli mężczyźni nie od parady. Zaczęłam szukać pracy i znalazłam fajną pracę, za fajne pieniądze w dziedzinie w której nie miałam w ogóle doświadczenia. A teraz jestem specjalistą :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.