Menu

Pracodawca - jak informować pracodawcę o ciąży

Z pewnością po potwierdzeniu informacji o ciąży zastanawiałaś się jak przedstawić tą wiadomość swojemu pracodawcy. Jak długo zwlekałaś zanim powiedziałaś o swoim odmiennym stanie pracodawcy i współpracownikom? Jakie były reakcje? Pozytywne czy raczej negatywne? Napisz jak wyglądała taka rozmowa i czy twoje oczekiwania wobec tej rozmowy były bliskie rzeczywistości?

Ania
 1039  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse ciąża pracodawca

Odpowiedzi

patis9
Bardzo dobrze . Bez problemu powiedzialam wszystkim . Z kierowniczka mam dobre stosunki , wiec nie bylo problemu . Wszyscy mi gratulowali . I jeszcze mi umowe przedluzyli na 2 lata , zebym kasiore z wychowawczego miala .(prezent)(prezent)(prezent) Pozdrowienia dla kierowniczki (smiech)
daryjka87poznan
Nie zwlekałam, po dniu od potwierdzenia u ginekologa pojechałam do niej i jej powiedziałam. Nie była zadowolona ale co...nic nie mogła zrobic.
mammma
wolę do tego nie wracać. była cicha wojna i zostałam zmuszona do rezygnacji, tak elegancko i po cichu, w białych rękawiczkach :(
irekzboralski
zaraz po wizycie u lekarza powiedziałam,że jestem w ciąży, przyniosłam zaświadczenie..były gratulacje choć wiem,że nie do końca szczere...pokrzyżowałam kierownictwu plany co do mojej osoby..i z dniem porodu rozwiązano ze mną umowe o pracę...
truska
zwlekalam, poinformowalam w 3 m-cu ciazy, bylam przygotowane na niezadowolenie szefowej, jednak reakcja byla odmienna, co mnie bardzo zdziwilo, ale tez ucieszylo:) z czasem oczywiscie okazalo sie, ze to bylo nieszczere...po wykorzystaniu urlopu zrezygnowalam z pracy i rozstalysmy sie w bardzo zlych stosunkach, wtedy nawet wygarnela mi "jak moglas zajsc w ciaze pracujac dla mnie?!" babsztyl!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.