Menu

pracujaca mama

mumusie , czy ktoras chcialaby sie podzielic doswiadczeniem i podpowiedzia, jak mama moze pracowac zarobkowo nie zostawiajac dziecka? czyli w domu, przez internet, czy w inny sposob? szukam wszelkich pomyslow, za wszystkie sugestie bede wdzieczna!

truska
 601  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse praca a dziecko

Odpowiedzi

Zana
u mnie by sie to nie sprawdziło ... nie potrafiłabym pracować w domu ...wiem o tym ... moje zaangażowanie w pracę nie było by maxymalne ... jeśli praca to tylko po za domem ...po za tym myslę że to dobrze robi obu stronom...więc nie pomogę
karolincia
te wszystkie prace przez internet to jedno wielkie naciąganie na kasę albo ciebie naciągają albo tobie każą naciagać z innymi ofertami się nie spotkałam
Milki
można w domu pracować jako spedytorka, praca nie wymaga wiecznego, ciągłego, kilkugodzinnego siedzenia przed komputerem.
LadyNefretete
szczerze mowiąc , to tylko własna działalnosc i to dobrze prosperująca od samego poczatku tak zeby zatrudnic pracowników zeby zarabiali na ciebie a ty wtedy mozesz siedziec w domu hehehe (kciuki) zadne prace przez internet nie są za ciekawe , no chyba ze ze jeszcze mozesz spróbowac w sex telefonie to nie wymaga wychodzenia z domu tylko wymaga wyobrazni i ohów i ahów hehe nie no zartuje oczywiscie (kciuki)
mammma
ja teraz pracuję w domu, na umowę zlecenie. ale dziecko mam w p-kolu. nie wyobrażam sobie inaczej. córa nie dałaby mi siąść do kompa.
xkasiulax
ja żadne prace przez neta nie wierze....a chałupnictwo?....nie opłacalne jak dla mnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.