Menu

Pragnienie...

Mam takie małe pytania. Jestem już w 35tc i tak mniej więcej od 2 tygodni strasznie dużo piję płynów (woda niegazowana, soki, herbata itp.) Czuję się jakbym ciągle miała kaca i mam strasznie suche usta. Czy wy dziewczyny też tak miałyście? Czy to jest normalne? Boję się, że może jestem odwodniona, ale wyniki mam dobre i ogólnie zawsze dużo piłam, ale teraz to już przesada. Bo nawet w nocy się budzę po kilka razy i muszę się napić. Zastanawiam się czy to normalne, czy coś jest może nie tak? W środę idę do lekarza, ale chciałabym już teraz wiedzieć czy to źle czy wszystko jest w porządku? Z góry dzięki za odpowiedzi.

sque
 2601  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża zdrowie

Odpowiedzi

koza54
Ja ogólnie bardzo dużo płynów piłam w ciąży, także myśle, że jest wszystko ok. Usta też miałam suche..
sque
Ja też bardzo dużo jem owoców: śliwek, czereśni, arbuzów, winogrona, ale oprócz tego właśnie bardzo dużo piję, a nie jest wcale tak gorąco. Nawet jak z domu wychodzę to muszę wziąć ze sobą minimum 0,5 litra wody niegazowanej, bo jak nie mam to zaraz mi się słabo robi i lęcę do pierwszego lepszego sklepu coś kupić.
kamilka86
ja jestem 28 tygodniu ciazy i mam tak samo ale przy pierwszej ciazy to tego nie mialam dodam ze zawszemalo pilam a teraz non stop mam butelke z woda przy sobie
Nicoletta
ja tez bardzo dużo pije.. piłam zawsze dużo gazowanych napoi itd ale teraz pije jeszcze więcej ale nie pomyślałam,że może przez to być coś nie tak ..
ADAMSKA98
to normalne ja tesz pijlam dożo wody ,,i teraz tesz pije bo karmnie piersią
sque
No lekarza dla własnego spokoju na pewno spytam, ale chciałam się po prostu od was dowiedzieć, co o tym sądzicie.
Remedios
możesz zapytać, ale moim zdaniem wszystko jest ok, to dobrze, ze tyle pijesz, bo powinno się pić dużo, zwłaszcza wody,ja też powinnam, a z kolei nie mam pragnienia i muszę się zmuszać (34 tydz.)
homie
Ja od początku ciąży pije mega mega dużo normalnie cały czas mnie suszy ....
karolincia
mnie tak suszyło przez całą ciążę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.