Menu

Praktyki w trakcie ciąży i po niej

Hej dziewczyny:)

Mam pytanie odnośnie praktyk, pracuje w zawodzie fryzjerki.

Jak wyglądać będą one po urodzeniu dziecka??
Jak długi jest urlop macieżyński i przy czym mogę pracować?
(trwałe i farby?) ponieważ mam z tym trudności :(

Sylwia92
 2138  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem ciąża praktyki

Odpowiedzi

avilla1209
zapytaj twojego lekarzz co jest bezpieczne a co nie!
Sylwia92
a wedle lekarza nie mogę mieć kontaktu z farbami i trwałą
a wedle szefowej ciąża to nie choroba (placze) a mnie cały czas mdli i boli głowa przy kontakcie z chemią fryzjerską a wedle przerwy w praktykach jak to wygląda tzn jak urodzę i przed??
obecnie mam L4 z powodu badań wątroby , wszystko mnie swędzi(placze)(placze)(placze)
lola86
u nas były 2 praktykantki jedna w 3 klasie chodziła do końca i urodziła w sierpniu , i szefowa była tak wredna że nie pozwoliła jej iśc w lipcu na urlop mimo to że miał go zaplanowany od lutego i dała jej go dopiero na sierpień . A druga uczennica w pierwszej klasie i szefowa z powodu długiego l-4 nie podpisała jej końcowej praktyki pod koniec roku i postarała się o to żeby wyleciała z prakty . Musisz powiadomić swoją wychowawczynie i dyrektora od klas zawodowych że jesteś w ciąży iść do cechu rzemiosł różnych do którego należysz i tam również powiedzieć o całej sytuacji .Tam ci wszystko powinni wyjaśnić ile ci się czego należy . Pamiętaj jak tego nie załatwisz to nie jesteś chroniona i mogą cię z budy lub prakty wywalić . A tak to mogą ci pogwizdać
angela13211
(zlosc) nie możne być złe, ja mojego malucha dam do żłobka na pare godinek i bede mu pokarm odciagac w kazdym razie tak planuje jak urodze i mysle ze bede mogła wrócic w tedy normalnie na praktyki ale pogadam z szefowa zeby na 4 godzinki (moze sie zgodzi bo sama teraz urodziła)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.