Menu

pranie

dziewczyny moze zadam glupie i smieszne pytanie ale wlasnie dostalam cala posciel do lozeczka i nic nie pisze o praniu tylko o prasowaniu,czy pralyscie przybornik ochraniacz na lozeczko,posciel do wozka,a czy rozek z usztywnieniem ma w srodku jakas deske bo ja dopatrzylam tam tylko taka pianke?tylko sie nie smiejcie zemnie(kciuki)

izolka
 632  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

posciel rozek pranie

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
wszystko oprocz rozka pralam w 40stopniach bo rozka usztywnianego niemialam
Magdzik
Pościel Moniki piorę normalnie ze swoją pościelą. Rożek (becik?(krejzolka)) też prałam w pralce, ale wcześniej wyjmowałam z niego ten podkład usztywniający. Co do reszty, to osobnej pościeli nie miałam i nie mam do wózka(smutna)
Mysiaa
ja prałam wszystko w pralce.....ochraniacz i rozek też, tylko ,że ja nie miałam rożka usztywnianego
Punia
ja prałam małemu wszystko. rożek tez mialam z usztywnieniem- z taka niby trocinową czy jakąś dziwną wkładką(wyjmowałam to i fru razem z poscielą małego. ja tez prałam w 40 stopniach bo część miałam nowych i tak profilaktycznie aby nie pofarbowało. małego rzeczy piorę oddzielnie bo używam dla niego proszku dla dzieci do prania.dopiero teraz stopniowo przyzwyczajam go do normalnego proszku ale wstawiam na więcej płukań.
anetka2803
wszystko pralam w pralce a z rozka przynajmniej moego mozna bylo wyjac to usztywnienie
Agnieshka76
Prałam wszystko w pralce w 40 stopniach, łącznie z rożkiem bo miałam miękki.
renata29
rożek nie ma żadnej deski!ja mam z kokosowym wypełnieniem,wyjmowałam to i normalnie prałam w pralce,do łóżeczka mam tylko poszewkę na poduszkę i kołdrę i to też normalnie w pralce piorę
euphoria29
Wszystko prałam!
monilajsa
wszystko prałam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.