Menu

pranie

dziewczynki czy jak wychodzicie i macie nastawione pranie to zostawiacie by się prało czy wyłączacie i włączacie jak wracacie....czy czekacie aż skonczy wieszacie i dopiero wychodzicie??


ja zawsze zostawiam pralkę włączoną jak wychodzę z domu nawet na 2 3 godz.wracam i dopiero wieszam..Pytanie z ciekawości!(awve)(awve)
Wczoraj chciałam koleżankę wyciągnąć na dwór to mi właśnei powiedziąłą że nie wyjdzie bo pranie się musi skonczyćgdy powiedziałam to co!!??niech się pierze wrócisz i będzie jak znalazł!!ALE NIE BO ONA WŁASNEI NIE ZOSTAWIA PRANIA...a jak u was?

czy zostawiacie pralkę włączoną????

smerrfetka
 1013  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród pralka pranie

Odpowiedzi

tymianek
(kwiatek) ja zostawiam czasami, ale to na prawdę soradycznie i jak jest ok 10 min do końca
Pateras
kiedyś zapomnieli rodzice, że piorą i zostawili pralkę na 2h przychodzę do domu po szkole a tu cała łazienka pływała he he
xkasiulax
Zostawiam................i czasem na długo (grins)(grins)(grins)
myszka838383
zostawiam :)
ulenka091987
mi teściowa zabroniła zostawiać, bo raz zalali tak sąsiadów i teraz boi się powtórki, a u mojej mamy nikt praniem się nie przejmuje, jak się pierze to się pierze :)
Edytka85
Zostawiam, czasami na kilka godzin jak mam pilne wyjście i nie widzę w tym problemu.
Panterka
Zostawiałam dopóki nie zalała mi mieszkania... Najpierw wypadł wąż odprowadzający brudną wodę a potem coś siadło.. Teraz nie zostawiam bo nie mam pralki.. Piorę ręcznie na razie (pout)...
Magdzik
Czasami zostawiam, jak wychodzę i wiem, że niedługo wrócę. Jak wychodzę na dłużej raczej staram się nie zostawiać.
elinka
zostawiam. jak dotad bez wpadek
sque
zostawiam
aneta1262
zostawiam....
maja1482
też zostawiam:)
korek221
zostawiam
adaPG
nie zostawiam !panicznie boje sie zalania sasidow!
Runka
zostawiam, jestem na 4 mieszkaniu i praktycznie zawsze zostawialam jak musialam wyjsc z domui[=p0
lola86
3 razy zostawiłam i 3razy zalałam mamę która mieszka piętro niżej .Ale odkąd zepsuł mi się automat ,piorę u mamy i śmiało zostawiam .Mąż zrobił w łazience krateczkę więc nawet jak wyleje to wszystko spływa do kanalizacji (kciuki)(kciuki)(kciuki)
renata29
zostawiam,na szczęście nikogo nie zaleję:)
PatrycjaM
Jak mozna zalać mieszkanie praniem w pralce? Nie rozumiem. Czasami specjalnie zastawiam i wychodzę jak wracam to wywieszam.
Jaga80
często zostawiam,nie mam kogo zalać-całe szczęście(grins)
Renatka2019
Ja nigdy jakoś na to nie zwracałam uwagi. Jak się pierze i jestem w domu to czasem o tym zapominam(wow)(wow)(wow)(wow) Często na przykład nastawiam pralkę i wychodzę z domu. Więc odpowiedź pierwsza. No ale ja nie mam kogo zalać mam pralkę na dole w łazience i koło pralki jest kratka w razie jak coś się wyleje to tam leci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.