Menu

Pranie

Jak zdejmujecie wyschnięte pranie ze sznurków, to od razu składacie/prasujecie, czy zostawiacie na potem? U mnie jest różnie... Jak mi się chce, to robię z nim porządek od razu, a czasem, to leży jak kupka nieszczęścia przez parę dni na kanapie w najmniejszym pokoju albo utykam po szafach, dopóki mi się nie nazbiera cała sterta(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech) Pochwalcie się, jak z tym jest u Was(awve)(awve)

Magdzik
 901  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dobre chęci pranie prasowanie składanie

Odpowiedzi

Amcia
Weeeeeeeeeeeeeelka sterta tyle że pod kluczem trudno się zmobilizować(krejzolka)
renata29
zazwyczaj czeka na moje natchnienie(grins) staram się w miarę szybko wyprasować chociaż raczej nie od razu ale zdarza się,że leży i do drugiego prania albo aż się Bartkowi skończą czyste ciuszki(grins)
adaPG
nigdy nie prasuje prania bezposrednio po zdjeciu z suszarki,wychodze z zalozenia ze w szafie i tak mi sie pogniecie(grins) prasuje dana rzecz dopiero w chwili gdy zdecyduje sie ja zalozyc.
welka
Co się daje to składam od razu a reszta czeka aż mnie naleci na prasowanie.Najczęściej się zbieram jak mi ciuchów zaczyna brakować albo skumulują mi się ze trzy prania i wtedy jest masakra bo stoję przy desce aż zakwitne(smiech) A prasuję po nocach bo w dzień nie da rady
madalena2009
Nie lubię prasować!!! Ble! Zawsze składam i zostawiam na moment aż będziemy coś chcieli założyć... Młodej raczej prasuje w miarę na bieżąco choć i tak tylko te ciuchy wyjściowe...
madalena2009
Nie lubię prasować!!! Ble! Zawsze składam i zostawiam na moment aż będziemy coś chcieli założyć... Młodej raczej prasuje w miarę na bieżąco choć i tak tylko te ciuchy wyjściowe...
Amcia
(Wielka) miało być -jestem szybka co nie!(smiech)
Ewa0528
Różnie to bywa czasami prasuje od razu a nie raz leży pare dni
kreskah
jej aż mi wstyd, ja od razu składam i do szafki, nie lubię prasować i nie prasuję nic poza pościelą córci (naszej nawet nie prasuję:) ) a tą pościel wrzucam do torby i na ogół prasuję dopiero przed nałożeniem, bo wcześniej jakoś mi się nie chce zmobilizować:)
daryjka87poznan
Nigdy nie prasuje odrazu. Musi sie odlezec.(grins)(grins)(grins)
koza54
ściągam z suszarki, składam i wkładam do szafki a tam się samo prasuję (grins) prasuję tylko wtedy jak już na prawdę muszę (grins)
JustiSam
Jak mam natchnienie i czas oczywiscie;-) Nie lubie za to prasowac przed wyjsciem.
kreskah
@anessa85 i @koza54 uff już myślałam, że ja jedna taki "niechluj" :D
Iwona1977
nie prasuje po zdjeciu ze sznurka, tylko przed zalozeniem
beatka7623
Prasuje od razu całe pranie po wyschnięciu
koza54
@kreskah a tam od razu niechluj (grins) my po prostu idziemy krótszą drogą (grins)
elleonora
zdejmuje z suszarki i składam i od razu do szafek, nie prasuje..
flame123
tak jak @edytka i @elleonora
Renatka2019
Zdejmuje z suszarki, składam i wkładam do szafek.Nie lubię jak czyste ubrania walają mi się na kanapie czy w innym miejscu. Prasuję tylko te ubrania które wieszam na wieszakach.
Renatka2019
Znaczy się zaraz po zdjęciu z suszarki prasuję tylko to co na wieszaki.Bo przed założeniem muszę mieć wszystko wyprasowane, nawet jeansy.
Nie prasuję leginsów i grubszych swetrów(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.