Menu

Pranie

Ile razy w ciągu tygodnia robicie pranie?
Czy zdarza wam się włączyć palkę w niedziele czy święta?

Kasia1978
 792  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród pranie

Odpowiedzi

Ewka121
3 ,4 w tygodniu a co swiat i niedziel zdarza sie jak jest koniecznosc. Pozdrawiam(kciuki)
CzerwonaRoleta
kazdego dnia piore, ... czasem nawet 2 prania robie w ciagu dnia
Beatka2010
Jak mi się nazbiera to piorę,a różnie to wychodzi.Czasami 2 razy w tyg,po 2 pralki puszczam i jak wypada w niedzielę to piorę w niedzielę,natomiast w inne święta staram się świętować,a pranie robię wcześniej lub póżniej(awve)
karolcia514
to zalerzy jesli mam duzo prania to piore nawet dwa razy dziennie a jesli mam tylko troche to raz na tydzien przewaznie w sobote
Panterka
NIemal codziennie, w niedzielę też się zdarza....
irekzboralski
zdarza się,że w niedzielę wieczorem wstawiam pranie...
lola86
W niedziele i święta raczej nie ,bo przeważnie nas nie ma . Ale tak to pewnie bym prała . Z 3-4 razy w ciągu tygodnia nie wiem skąd się to bierze bo jest nas tylko trzech (grins)
piasekpustyni
2-3 x pranie w tygodniu, staram się nie prać w święta ale ostatnio w 1-go listopada nastawialiśmy 2 prania bo wróciłam wtedy ze szpitala i trzeba było wyprać wszystkie bakterie paskudne;/
goskapolak
Najczęściej ze trzy razy w tygodniu.W każdą niedzielę piorę jeśli jestem w domu bo to jedyny dzień kiedy pranie nie "kisi" się w pralce do wieczora albo do następnego dnia.
sara7777
2 razy w tyg po 2 prania.w niedziele staram się nie prać
natuuusia19
raz pralam w niedziele i wtedy spalily nam sie bezpieczniki;/ to chyba jakies ostrzezenie z gory hehe:D zazwyczaj piore 2 razy (jasne i ciemne) raz lub 2 razy w tygodniu. do tego dochodzi co 2-3 tyg posciel i minimum raz w miesiacu 3 koce.
CzerwonaRoleta
no tak... kolorowe osobno, czarne, biale, do tego reczniki+posciel, dywaniki, kocyki i pledy, mudurek do szkoly i ubranie do pracy faceta .... to sie uzbiera... i tak w kolko...
madziullka
jak trzeba to piore czy to niedziela czy swieta..
Basia1980
2 - 3 razy w tygodniu i często w niedzielę. W święta nie piorę ale jak Wojtek był malutki to i w święta robiłam mała przepierkę np. body kiedy pielucha się przesunęła ale wtedy szybkie pranie ręczne(grins)
amalka
Piorę niemal dzień w dzień, czasem i pięć cykli. Tak już mam, że co raz założę nie ubiorę kolejny (wyjątek dżinsy) a w lecie to dopiero (grins)
renata29
@anu80,też mnie dziwią te codzienne prania.

Przeważnie piorę dwa razy w tygodniu.W święta i niedzielę nie wstawiam prania nawet jak już się ubrania z kosza wysypują.
Nula139
Piorę codziennie,czasem nawet dwa razy dziennie wstawiam pranie.
amalka
A co jest dziwnego w codziennym praniu? Przecież nie każda rodzina to 2+1 Jeśli dzieci jest dwoje, troje, czworo... w tym jeszcze maluszek, to prędko zbiera się spora "kupka". Więcej jest ciuszków, ręczników... Wiele małżeństw prowadzi gospodarstwa rolne, więc też pralka "chodzi" częściej.

Mieszkam w bloku i poza sezonem letnim, nie mam możliwości rozwieszenia prania w sposób inny, niż na suszarce pokojowej. Muszę prać co dnia, bo inaczej nie zmieściłabym nań pościeli, ręczników, odzieży... a mam suszarki dwie. Do tego- jak wspomniałam wcześniej- uwielbiam świeżo wyprane ubrania (grins)
karolincia
pranie wycohdzi codziennie jedno albo czasami dwa niedziela i święto też
Majaaaaaa0000
JA 3-4 razy w tygodniu , w niedziele również się zdarzy wstawić pranko! Ale jak już to wieczorem!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.