Menu

Pranie kołdry

Dziewczyny czy prała któraś z was kołdrę w pralce?! Mam taka cieniutką kołdrę antyalergiczną - więc wkład jest sztuczny i zastanawiam się czy można ją prać w pralce, a z drugiej strony trochę się boję, że ją zniszczę.

Ju25lka
 6968  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

pranie kołdra

Odpowiedzi

Maria25
Mam taką cieniutką letnią kołderkę. Wrzuciłam ją do pralki ale nie jest już taka sama. W sumie nic specjalnego się z nią ni stało, tylko troszkę ten wkład się pozlepiał i juz nie jest tak równomiernie rozłożony. NIe wiem czy nie lepiej zanieść do pralni albo prać na najniższych obrotach.
Ju25lka
@Maria25: A miałaś pikowaną tą kołdrę?! bo ja mam i własnie wydaje mi się że ten wkład nie ma się jak pozlepiać... Chociaż może nasz rację i lepiej nie ryzykować
Edit
Ja piorę kołdry takie pikowane. Zresztą jest na metce napisane prać w 40 stopniach. Nic się z nimi nie dzieje. Ale na pewno zależy to też od jakości kołdry, chociaż moje do najdroższych nie należą.
kasia13_archiwum
Ja mam takie antyalergiczne kolderki dla dziewczyn. Piore je regularnie. Ze 2 razy w miesiacu. W 60 stopni nawet. Nigdy nic sie nie stalo.

Bo Fatima ma alergie na kurz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.