Menu

Prasowanie

Hej dziewuszki właśnie prasuje ubrania i tak nasuneło mi się pytanko. Czy lubiecie prasować???? Bo ja lubie prasowanie mnie relaksuje.

iwona1985
 782  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport prasowanie

Odpowiedzi

mala21
nienawidze
carla1978
Nie przepadam(wow)
ulenka091987
ja lubie, ale nie jak są upały wtedy mnie trafia jak widze stertę prasowania (grins)
irekzboralski
lubię ale w pracy(właśnie dzisiejszą noc miałam tą przyjemność)
Remedios
o matko, nie cierpię!! moja babcia tak miała, jak widziała stertę do prasowania to juz jej się oczy cieszyły i też mówiła że ją to relaksuje...ja już wolę prać ręcznie i wykręcać nawet pościele byle tylko nie kazali mi prasować:)
NATI
lubie i to bardzo (grins)
Magdzik
Ogólnie nie przepadam...(grins) Ale najbardziej lubię prasować ciuszki Moniki(kciuki) A najgorsze, co może być do prasowania...to koszule męża. Poprostu nie cierpię prasować koszul(zla)
33anna
Lubię, ale w taki upał, to przy tym żelazku jest jak w saunie!(awve)
ADAMSKA98
nie lubie ale musze bo nik zamie nie poprasuje
jolkabt
Ja lubię, bo prasuje bezpośrednio po zdjęciu z linki i nigdy nie uzbierała mi się żadna kupa :)) @Magdzik mam sposób na koszule męża- po prostu ich nie prasuję po wypraniu tylko przed założeniem-wtedy jest jedna (grins) A jakby co, to wysyłajcie do mnie prasowanko- chętnie pomogę(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Tosia
nie znosze prasowac ... (barf) ani odkurzac, ani myc lazienki...(barf)
wszystkie te rzeczy wydaja mi sie byc zbedna czynnoscioa nie wnoszaca nic do mojego zycia (grins) ... gdybym miala pania do sprzatania nie robilabym nic z tych rzeczy... a niestety musze(pout)
Tosia
a moj maz jak ma ochote na uprasowana koszule to niestety musi sobie prasowac sam (kciuki) ... ja swoje prasuje maz swoje... (grins)
martus1988
ja lubie prasowac (prezent)
paulaa
NIENAWIDZĘ
chwiejna
ja czasem lubie czasem nie hehe mam czasami naloty ze prasowałabym wszystko co mam pod reka a czasami pranie z tydzien lezy i czeka az sie nad nim zlituje i uprasuje
edyta12
nie cierpię prasowania ale jak już muszę coś ubrać a jest wymięte i nie ma nic innego to się zmuszam.Był czas jakieś 14 lat temu to lubiałam to zajęcie i jak mieszkałam u teściów to teściowa zajmowała się moją córeczką a ja prasowałam za nią koszule teścia których było zawsze dużo nawet do 10 dziennie bo miał pracę w biurze. (smiech)(smiech)(smiech)
emiliab
No to jak lubisz prasować to zapraszam do mnie(smiech), od 3 dni nie ma kto się tego czepić a samo to jakoś też nie chce się uprasować... ciekawe dlaczego(pout)
iwona1985
emiliab spoko tylko napisz adres
lolita
Ja tam bardzo lubie prasowac(grins)
szajek2007
nie mam z tym roblemow(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.