Menu

prawda czy fałsz???

Witam Was po długiej nieobecności i proszę o wsparcie bo chyba oszaleję.
Wczoraj zrobiłam 3 testy ciążowe, jeden o godz. 12. drugi ok. 14.30 i trzeci ok. 17. Wszystkie wyzły pozytywnie. Dwie grube czerwony kreski. Moje pytanie może wydać się głupie, ale czy jest możliwe, że przy trzech testach różnych producentów ten wynik jest fałszywy tzn, że nie jestem w ciąży? Dodam że od 3 tygodni pobolewa mnie podbrzusze, a od 2 tygodni bolą mnie bardzo brodawki.
Wiem, że muszę iść do lekarza, ale wizytę mam dopiero na godz. 18. a biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że lekarze stwierdzili u nas niepłodność i nie dawali nam żadnych szans na naturalne poczęcie... mam nadzieję że zrozumiecie mój delikatnie mówiąc niepokój...
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

joana1983
 1222  19

Odpowiedzi

joana1983
nie biorę żadnych hormonów ani leków, tylko kwas foliowy, olejek z wiesiołka i Hormel (lek homeopatyczny) ale te 2 ostatnie odstawiłam wczoraj rano. Brzuch boli mnie tylko troszkę, chociaż od wczoraj trochę mocniej (chyba autosugestia) i zapomniałam napisać że bolą mnie krzyże, tak jak podczas okresu. Dziękuję za wsparcie!(prezent)
kachinka
(prezent) trzymam kciuki
betty
myśle że to ciąża! w każdym razie trzymam bardzo mocno kciuki(prezent) koniecznie daj znać jak wrócisz!
Mysiaa
Ja Ci nie mogę powiedzieć czy na pewno jesteś w ciąży , ale trzymam kciuki za tym żeby się udało (prezent)(prezent) Jeśli 3 testy wyszły pozytywnie i te krechy były grube to raczej się Wam udało(grins)(kciuki)(kciuki) .Daj znać później co i jak(prezent)(prezent)(prezent)
agnieszka1977
Moim zdaniem testy nie kłamią jesteś w ciąży GRATULUJE będziesz mamusią(klaszcze)(kciuki)(prezent)
Agnieshka76
No to GRATULUJE ciąża na bank. Lekarze mogą się mylić. Trzy test różnych producentów raczej nie. (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Zaskoczysz dziś ginekologa jak nic.
korek221
no to ginowi szczęka opadnie(grins)
moim zdaniem jesteś w ciąży Mamusiu(grins)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Achcha
Moja choroba też nie pozwalała mi mieć więcej dzieci. ZDZIIIIWIŁAM się więc lekko, kiedy po paru dziwnych objawach zrobiłam test, który miał rozwiać moje wątpliwości!
isiorek
gratuluje :) ale oczywiście lekarz to potwierdzi, ale szanse że test wyszedł pozytywnie przez co innego niż ciąża są znikome (kwiatek)
Bozena26
raczej jestes w ciazy Słonko testy mi sie nigdy nie sfałszowyały a 2 razy byłam w ciazy
takze wiekie gratulacje(prezent)(prezent)(prezent)
natura czyni cuda pamietaj(cukierek)
kaisaa4
(prezent)(prezent)
oj chyba są wwiarygoedne :):)
mycha2706
Moja przyjaciółka starała sie o dziecko 5 lat,lekarze nie dawali Jej szans... miała wycięty jajowód( czy tez jajnik) nie znam sie,drugi na wpół drożny...mieli decydowac sie na in vitro ,jakiez było zdziwienie gdy bedac na badaniach u profesora zajmujacego sie tego rodzaju zapłodnieniem ze jest w ciży.Dzisiaj mały ma 9 miesiecy czuje sie świetnie (kciuki) Mam nadzieje,ze u Ciebie bedzie podobnie.Z całego serca Ci tego życze(prezent)
cela
Trzymam kciuki,aby wszystko było dobrze!!!!!(prezent)(prezent)(prezent)
monikawis
gratuluje, na pewno jestes w ciąży!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.