Menu

prawidłowa ciaża

drogie mamy, wieki mnie tu nie było bo jakoś tak czasu brak od momentu kiedy wróciłam do pracy. Niestety pojawił sie problem i co oczywiscie do was wale jak w dym.
Sprawa nie dotyczy mnie ale koleżanki która usilnie stara sie mieć dziecko. Jej cykle są mega długie bo od 30 do 47 dni nawet. Ma dodatkowo problemy z tarczycą na co sie leczy. Dodam ze ma również dwójkę juz dzieci ale chce mieć trzecie.
Dziewczyna ta w ostatnim cyklu starała sie o maleństwo. Robiła sobie nawet testy owulacyjne i w dniach płodnych kochała sie z meżem. Kiedy
teoretycznie oczekawała okresu on sie nie pojawil a było odczekała zrobiła test na mocz nic nie wyszło. 3 dni po spodziewanej miesiaczce zrobiła test na betę hcg która wykazała wynik 6 ul/ml. Powinna to być ciaza prawda? tyle że dzień po tym tescie zaczeła lekko plamić.Martwi sie. Powiedzcie mi prosze czy ten wynik bety nie jest za mały jak na okres ciaży, a z drugiej strony jesli to nie ciaza to czemu hormon ten wzrósl. Teraz to jest jej 41dzień cyku.

elcia
 1073  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

elcia
oczywiście że idzie do lekarza niemniej jednak
na gorąco pytam o wasze ewentualne doświadczenai w tej kwestii
kasiam146
jesli leczy sie na tarczyce to hormon beta hcg moze byc podwyzszony przy tej chorobie tak mi sie wydaje ale najlepiej to do lekarza
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.