Menu

Prenumerata ABC ...

Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Prenumerujecie jakieś ksiażeczki swoim dzieciom bo ja właśnie zaczełam prenumerować książeczki ABC... a do tego jest karta gry do każdej książki i karta z szlaczkami to wypełnienia i do 3 pierwszych numerów są prezenty. Moja córeczka jest jeszcze za mała na te książki ale jak podrośnie to napewno będzie zadowolona z nich.

iwona1985
 707  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie książki dziecko prenumerata

Odpowiedzi

Magdzik
Nie prenumeruję, ale to dobry pomysł(kwiatek)
aga24
Ja już skończyłam bo uznałam że te książki są bez sensu (spi)(spi) Może komuś się podobają ale mni nie(smutna)(smutna)
Danusia79
Ja prenumeruję książki Disney'a dla córeczki a później jak Michaś podrośnie i on będzie mógł z nich korzystać, moja córeczka bardzo lubi czytać, choć jest dopiero w 1 klasie(kciuki)(kciuki)
jola75
ksiazki Disneya ,przyszlo mi ich dosc sporo i konca nie bylo wiec zrezygnowalam,a teraz znow mi przyslali 2 ksiazki(pol roku temu zrezygnowalam)chyba im sie cos pomylilo.
mi sie podobaja ,synkowi tez tylko denerwuje mnie to ,ze nie pisza nie wiadomo il tych ksiazek bedzie 30-40???
Kasia1978
tak samo jest z tym ABC.końca nie widać ,najpierw miały być tylko literki,potem wstawili między nie liczby,następnie zawody,pory roku itd...............tak można zbierać w nieskończoność zanim przyślą i uzbiera się tylko alfabet.....
alinagj1o2
ABC książeczek jest bardzo dużo właśnie policzyłam mam ich 54,bo już wcześniej wychodziły. Jest ich znacznie więcej ale powiedzieliśmy w kiosku żeby zostawiali tylko literki.Z czasem te książeczki robią się nudne i nie widać końca .Tak jak napisała Kasia 1978 wymyślają wciąż nowe tematy a literki są bardzo rzadko .(wow)(wow)(wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.