Menu

Preparat do wrażliwej, suchej skóry

Dziewczyny, poradźcie jaki preparat stosować do suchej, aleteż z potóweczkami skóry 5 miesięcznej Lenki?Teraz się jeszcze ślini na maxa, to przy usteczkach ma wszystko zaczerwienione moja kochana...

Atramka1977
 499  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy wysuszona skóra

Odpowiedzi

Joanna30
Witaj ja u swojego synka stosowałam emulsje UNIBASIS bardzo dobrze natłuszczała małemu skóre poleciła nam ją Alergolog jest dostępna bez recepty
monikarogalska2
U nas rewelacyjnie sprawdził się oilatum:
Stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji skóry oraz łagodzeniu stanów przebiegających z nadmierną suchością skóry.Idealny wybór w pielęgnacji niemowląt i dzieci.Nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem.
Łagodzi nieprzyjemny świąd Oilatum Soft Krem to delikatny, hipoalergiczny krem doskonale uzupełniający pielęgnację emulsją. Został stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji niemowląt, dzieci i osób z wrażliwą skórą.
Oilatum Soft Krem podnosi poziom nawilżenia skóry, a także bardzo szybko wchłania się, dając uczucie komfortu i zdrowej, delikatnej skóry. Odtwarzając zniszczoną barierę lipidową skóry redukuje uczucie swędzenia, które bywa często przyczyną niepokoju dziecka i jego problemów ze snem. Oilatum Soft Kremto także skuteczna profilaktyka alergii.
Oilatum Soft Krem jest bezpieczny - może być stosowany w każdym wieku.Krem Oilatum Soft jest przeznaczony dla wszystkich osób bez względu na wiek ale w szczególności dla niemowląt i dzieci.
Krem Oilatum soft należy delikatnie wmasować w wybrane miejsca na ciele tak często, jak jest to potrzebne. Najlepsze efekty uzyskuje się po zastosowaniu kremu bezpośrednio po kąpieli.
Iwona1977
Po pierwsze nie przegrzewac ,potowek nie bedzie jest lato wiec maluch moze spac w samym body z krotkim rekawkiem i spiochach pod kolderka ,po drugie skoro skora jest sucha - nawilzac po kazdej kapieli oliwka , po trzecie mozesz uzyc na zaczerwienie Tormentiolu ,zadnych zapachowych chusteczek bo to pogorsza sprawe @Joanna30 autorka nie napisala ze dziecko jest alergikiem i nie ma AZS na co jest UNIBASIS

Emulsja Unibasis stosowana jest wspomagająco w miejscowym leczeniu i łagodzeniu zmian skórnych na tle atopowego zapalenia skóry (wyprysk, świerzbiączka, pokrzywka). Łagodzenie świądu starczego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.