Menu

Preparat na komary

Dziewczyny możecie polecić jakiś skuteczny ,sprawdzony preparat na komary ? Wyczytałam ostatnio o ,,psikaczu,,Mugga ze jest bardzo skuteczny używała któraś tego kiedys?? Bo tak ,,rąbią wieczorkiem ze nie da się z domu wyjść a mój Igor jest chyba uczulony i ma straszne odczyny potem po takim ugryzieniu

JUSTYNA300511
 488  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie ugryzienia komary

Odpowiedzi

activemama
U nas to witamina B stosujcie w większej ilości teraz po prostu, albo Mugga Spray też podobno jest dobry, ale wiem to od mojej koleżanki, więc sama nie mogę do końca polecić.
Madzika
my mamy Ziaja na komary Antybzy coś takiego i działa , tylko że u nas to raczej mało tych komarów jest. raczej osy bo my owocożerne jesteśmy. :)
JUSTYNA300511
własnie mi lekarz w pracy teraz podpowiada że jest jeszcze cos o nazwie Autan
LaMandragora
Bio-Insektal jest swietny. 2 lata temu bylam w PL, bylo zatrzesienie komarow, nic nie dzialalo... ten preparat sie prawdzil.
BIO-INSEKTAL 100% ochrona CIAŁA na komary...

OCHRONA CIAŁA BIO-INSEKTAL 100% naturalny i niezwykle skuteczny preparat przeciw wszelkim insektom

Nena
ja w domu stosuje od x lat RAID ten plyn do wtyczek elektrycznych, na zewnarz mamy specjalne oleje w lampach na komary ale nie wiem czy w polsce sie to da kupic. na cialo cale szczescie nie musimy niczego nakladac bo az tak nie kąsaja.
LaMandragora
W kwestii komarow to jest bardzo ciekawe... i naturalne przede wszystkim.
Spray na komary prawie za darmo!

Wiele komercyjnych środków przeciw komarom, kleszczom i innym insektom zawiera dwuetylotoluamid (DEET) i naprawdę powinniśmy się...

Nena
lamandragora ja za skladnik miety podziekuje- gdy tylko postawie ja sobie swiezutka w szklance na parapecie mam stado komarow w kuchni. takze zdecydowanie nie.
LaMandragora
Mozliwe, ze chodzi o te mieszanke ziol - mozliwe, ze w polaczeniu razem maja takie a nie inne dzialanie. :)
U mnie komarow nie ma... ale cora jedzie za tydzien do PL, wiec bedzie miala okazje wyprobowac.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.