Menu

Pretensje mamy chłopaka córki

Ostatnio w szkole spotkałam mamę chłopaka mojej córki. Naskoczyła na mnie, że jej syn pogorszył się w nauce od kiedy spotyka się z moją córką. Przemilczałam jej oskarżenia, porozmawiałam z córką w domu o zaistaniałej sytuacji. Zdziwiłam się, że nawet nie była obrażona. Powiedziała mi, że on też jej obiecuje, że będzie się uczył - w końcu w tym roku ma maturę, ale to nie jej wina. Sama też go zachęca co nauki i nawet ostatnio rzadziej się spotykają, żeby on mógł się uczyć. Zamiast tego chłopak wychodzi sobie z kolegami. Powinnam powiedzieć o tym jego mamie czy pozwolić, aby cała wina spłynęła na moją córkę?

Anusia
 1510  4

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Powiedzialabym mamie tego chlopca tak jak jest... Ze twoja corka tak naprawde ograniczyla na razie kontakty z jej synem, aby wlasnie mogl nadrobic z nauka... I ze jesli gdzies on ciagle wychodzi to na pewno nie z twoja corka, wiec winnych niech szuka gdzie indziej...
Bo dlaczego cala wina mialaby spadac na twoja corke?
krasna1
Ta matka to jakaś głupia bździągwa.
Powodów niech zacznie najpierw szukać u siebie w domu.
Takie matki są najlepsze.
Uwielbiam
bunia88
Porozmawiaj z córką, aby dzwoniła najlepiej do domu chłopaka, kiedy się z nim nie umawia - wtedy matka będzie wiedziała, że to nie jej poświęca czas zarezerwowany na naukę. Chłopak olewa sprawę, nie zda matury, a winą tamta mama obarczy Twoją córkę. Kłócić się nie ma co, ale podstępem w ten sposób można pokazać ile tak na prawdę czasu mu córka zabiera.
Misia80
powiedziałabym matce tego chłopaka o tym gdzie on spędza tyle czasu kiedy nie jest z Twoją córką.Najlepiej gdybyś się do niej wybrała razem z córką.Niech nie zrzuca winy za gorsze oceny na nia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.