Menu

Prezencik od dziecka

Co najmilszego dostałyście od dziecka w prezencie? Czy to bylo coś kupionego, zrobionego czy może nie była to rzecz a jakieś czyny ??

kachna30
 621  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

prezent dziecko upominek

Odpowiedzi

Marlena
Ja do dzisiaj pamiętam pierwszą laurkę zrobioną w przedszkolu dla mnie! Super byłam zaskoczona. Zbieram wszystkie prezenciki od córeczki. Ostatnio z pomocą taty zrobiła mi śliczne korale. Jest taka dumna jak je zakłądam do pracy :)
Aagataa
Pamiętam jak mi Rafałek z tatą przygotowali obiad. Nie dało się tego zjesć co prawda, ale udawałam zachwyconą. Było to takie słodkie, że nie mogłam im sprawić przykrości.
kosia
Najmilszy prezent to miałam jak miałam urodziny weszłam do domu a tam błysk – wszystko wysprzątane, wypucowane, kapcie na mnie czekały z kuchni pachniao obiadkiem. W ogóle bardzo miło wspominam tamten dzień...
lusilla
Najwspanialszy prezent to były pierwszy raz powiedziane słowa mamusiu kocham cię !
Daria
Słowa Kocham Cię faktycznie nie są w stanie zastąpić niczego.
kasia13_archiwum
Najpiekniejszy prezent...
Moje dziewczynki sa bardzo tworcze... Fatimka ciagle cos tworzy i przychodzi do mnie, rzuca sie na szyje i mowi... to dla ciebie mamusiu.
Yasminka tez ciagle cos maluje...
Ale najpiekniejszym prezentem jest dla mnie, kiedy moje dziewczynki przyjda do mnie, ukochaja mnie i powiedza... kocham cie mamusiu...
Nie ma nic na swiecie co mogloby to swoja wartoscia przebic... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.