Menu

prezent

kolejny rok i kłopot z prezentem dla 3 latka;-( może macie jakieś pomysły.Co chłopaka może ''zadowolić''w jego wieku;-))

malinowska
 484  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy prezent świeta dziecko

Odpowiedzi

katarynka3311
Moj siostrzeniec w tym wieku lubil wszelkiego rodzaju pojazdy- kolejki, auta, wozy strazackie, karetki pogotowia. Im głosniejsze i bardziej podobne do prawdziwych, tym lepiej. A ja mam corke w wieku Twojego synka i ona lubi gry planszowe typu Memory, Zabki. Grzybobranie to moze cos w ten desen. Pozdrawiam(prezent)(prezent)
JUSTYLKA
LEGO DUPLO
kreskah
moja trzylatka najbardziej ucieszyła się z rybki, którą dostała na 3-cie urodziny ;)
kinia87
mojej kuzynki syn kocha klocki lego.Jest tego mnóstwo na rynku w bardzo fajnych zestawach. Chyba każde dziecko lubi budować:)
malinowska
propozycje fajne;-))
sara7777
mój uwielbia muzykę i chciałby gitarę-taką dziecięcą na razie
amalka
Z hałaśliwymi zabawkami jest tak, że może i dziecko cieszą ale okropnie denerwują rodziców (grins) Co roku błagałam wszystkich by żadnych grajków juniorowi nie prezentowali... Swoją drogą kilka takich irytujących zabawek jakie Krzysio ma to autka, które od czasu do czasu "zagrają" ale na co dzień obrastają kurzem na półkach. W naszym przypadku pojazdy to upominki totalnie chybione.

Napiszę może co na trzecie urodziny chciałby dostać mój smyk (grins) Lego, narzędzia lub ogólnie warsztat, farbki do malowania palcami, puzzle, układanki, klocki (drewniane są super), mulę przebijankę, grę dostosowaną do wieku (kupiliśmy coś podobnego i mały bawi się tym do tej pory 2688422198), ciastolinę, zegarek (Ben 10- ze względu na funkcję, nie bajkę) laptopa edukacyjnego, robota, organki (to jedyny grajek, który mnie nie drażnił i jakim synek bawi się niemal co dnia, już od trzech lat)... + oczywiście wszystko co da się rozkręcić, co świeci...
amalka
Acha! W wieku trzech lat synek dostał od nas świnkę morską. Byliśmy pewni, że krzywdy zwierzakowi nie zrobi. W tej chwili mamy również akwarium z rybkami (nie kulę!) Zwierzęce upominki trzeba jednak skonsultować z rodzicami.
dominikas87
http://allegro.pl/tablica-magnetyczno-kredowa-ta0022-plus-dodatki-i2708061451.html
http://allegro.pl/zabawka-interaktywna-fontanna-pilek-happy-ball-i2722965523.html
http://allegro.pl/perkusja-6-bebnowa-2-kolory28807-krakow-cht205-i2720307599.html
http://allegro.pl/smily-bajki-samograjki-jak-zywe-piosenki-4bajki-i2723540277.html
http://allegro.pl/warsztat-w-kufrze-elektr-wkretarka-narzedzia-sp-i2722488906.html
http://allegro.pl/rosnace-rybki-w-akwarium-i2706754955.html
daryjka87poznan
A moze hulajnoga.
lola86
Ja teraz podarowałam synowi koleżanki pieska .Na trzecie urodzinki . Mały bardzo lubi zwierzaki a wiedziałam że rodziców nie stać na kupno , Wiec oddałam jednego szczeniaka . Ale przedyskutowałam to prędzej z rodzicami , bo to odpowiedzialność przynajmniej na 10 lat . Mały jest zachwycony
emiliab
Wszystko zależy od upodobań dziecka. Mój synuś szczęśliwy był jak dostał parking z garażem, kolejkę i drogę do budowania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.