Menu

prezent dla 11 latki

Kochane moje. Pierwszy raz nie mam pojęcia co wymyśleć na prezent gwiazdkwy dla męża chrześnicy. Nie mam pojęcia co by chciała dostać 11 latka, a pytać się jejnie bedę bo mi wymyśli coś za 150,00 zł :) Ona jest wysoka jak na swój wiek więc z ciuchami to nie wiadomo jak, a do tego dziecinna jeszcze strasznie. Nie ma jakiś specjalnych zainteresowań, gra na wiolonczeli, ale chyba nie bardzo za tym przepada, najlepiej to by się bawiła zabawkami.Ale takiej pannicy to już głupio zabawki dawać. Może któraś z Was robi prezent dla dziewczynki w tym wieku i ma jakiś pomysł do 70 zł mniej więcej buziaki(prezent)

Tuptolek
 1825  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

prezent nastolatka

Odpowiedzi

MiJa
(krejzolka) A dlaczego głupio zabawki? Przeciez 11letnia dziewczynka to jeszcze dziecko a nie nastolatka. Bez przesady...w takim tempie to w wieku lat 30 będzie już starszą panią(smiech) Kup jej jakąś grę planszową,albo jakąś książkę.
MiJa
albo czapkę . Teraz są modne takie futrzaste np. z uszami królika(grins)
Tuptolek
(cukierek) No właśnie tylko te gry i książki mi po głowie chodzą, ale takie rzczy jej nie interesuj, ona lubi się pobawić klockami i samochodzikami :) ale chyba jakiś kalendarz może, taki dla małolat. Ona jest specyficzną kobitką :) myślałam o grze, ale taka c by jej uznanie zyskała to kosztuje 100 w Tesco, trochę dla mnie za dużo.
krasna1
w reserved są ładne torebki dla dziewczynek
Tuptolek
(kwiatek) W razie jak nic nie wymyślę to będzie taki zestaw: kalendarz dla nastolatki, rajstopy microfibra, zakolanówki, czapka z pomponem do tyłu, rękawiczki, tylko, że to ją za mocno nie ucieszy, a ja je troche przyzwyczaiłam do ekstra pomysłów. W tamtym roku dostały zestawy do robienia kolczyków.
Tuptolek
(kwiatek) Też myślałam o torbie takiej fajnej i dużej, dostały takie 2 lata temu, ale tamte były dziecinne, a taką pojemną i naładować jej te czapki irajstopy do środka :) chyba tak zrobię
daryjka87poznan
A moze mate do tanczenia.
anulaw
Ja cheśnicy męża kupiłam bazę do charmsów i do tego 3 zawieszki -ma 12 lat
Magdzik
I perfumy Hanah Montana(kciuki)(kciuki)
slodkadagusia
ja chrześnicy kupiłam pod choinkę "Encyklopedia nastolatek" czytałam na forach i polecają ją (kciuki)
Tuptolek
Widziałam tą encyklopedię w Tesco, nawet miałam ją kupić, ale jakoś się wstrzymałam, no ale jak ją polecają,w sumie to wszystkie wasze pomysły się nadają, na pewno cosik z tego wybiorę, dzięki :) (cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.