Menu

Prezent dla 4-latki.

Moja córcia dostała dzisiaj zaproszenie na urodziny na tą niedzielę. Problem jest w tym, że koleżanka do której ma iść ma praktycznie wszystko i potrafi się obrazić jak jej się nie spodoba to co dostanie. Więc mam problem co jej znowu kupić. Pomóżcie co kupić dla 4-latki która ma wszystko, tak żeby jej się podobało?

sque
 860  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie urodziny prezent

Odpowiedzi

goskapolak
Może kup książkę.Szansa,że ma akurat tą książkę,którą kupisz jest mała.Bo mi chodzi o takie książki,które lubiła moja córka jak była mała.
Nazywało się to "Stwórz kreację dla...." I tam były na przykład królewny,dziewczynki,tancerki.Książeczka ma formę papierowej teczki, w której są szablony do wycięcia elementów strojów,postacie,naklejki,wskazówki jak narysować ubiór,kartki róznych kolorów i wzorów,z których wycina się za pomoca szablonu ubiory.
Generalne fajna zabawa w projektowanie i wykonywane strojów.
Można kupić w empiku.
kreskah
ja bym zadzwoniła do rodziców- o poradę.
sque
No właśnie jak zadzwonię to powiedzą że albo nic albo jakiś drobiazg mam kupić. Ale to zawsze łatwo powiedzieć. Zwłaszcza, że mała ma wymagania co do prezentów. Jest bardzo wybredna.
sque
goskapolak właśnie dzisiaj taką książeczkę, o której piszesz znalazłam w tesco. Były 2 rodzaje i wzięłam obydwie bo mi się bardzo spodobały. Mojej córce też kiedyś takie kupię to będzie miała frajdę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.