Menu

Prezent dla 6 latka na dzien dziecka

Witam, w temacie dnia dziecka szukam juz czegos dla chrzesniaka, cos ciekawego, niekoniecznie drogiego ale z pozytecznego i zeby sie nie nudzil, macie jakies pomysly?

madzia3
 1179  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy prezent

Odpowiedzi

jagoda30
kino
Anemona
ja mojemu siedmiolatkowi kupiłam przenośną konsole kosztowało trochę ponad 110 zł ale od piątko jej nie odstępuje. Dzieki temu mam taką karte przetargową jak jest nie znośny to ostrzegam że gre schowam. Dziła jak nic innego.
Można jeszcze kupić grę planową. Samochód sterowany, wiadomo chłopcy lubią pojazdy.
beatanova
a ja polecam gry planszowe, a dla takiego brzdaca edukacyjne, na przyklad "Bystre oczko"
krisa
Tez polecam gry planszowe lub inne tego typu pomoce dydaktyczne, zawsze to nauka i zabawa w jednym, ostatnio panuja karty z serii Snap
http://www.adamigo.pl/szukaj/snap/0/
madzia3
Super sprawa z tymi grami, dzieki za rady :)
beeejbi
Może jakaś gra, program komputerowy który będzie uczył zabawą? Nie warto wydawać kroci pieniążków na bezwartościowe zabawki. Mój 6 letni Kuba od 2 tygodni rozwiązuje ćwiczenia i wskakuje na kolejne poziomy. Dzięki czemu rozwija swój umysł, swoją kreatywność oraz wszechstronność. Moge polecić Ci programy akademii umysłów Junior. Wejdz na stronę www.akademia-umyslu.com.pl i zapoznaj się z możliwościami takiej zabawy! Ktoś powyżej prosił o pomysły w przyzwoitej cenie te programy idealnie spełniają wszystkie kryteria.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.