Menu

Prezent dla 6-latki:)

I jeszcze chciałam spytać, czy wypada dać w prezencie urodzinowym 6-letniej dziewczynce wielką maskotkę słonia?(cukierek) Bo nie wiem w sumie, z jakich prezentów takie dziewczynki się cieszą??? Jutro idziemy do wspomnianej ostatnio sąsiadki i nie chciałabym podarować jej córce niczego zobowiązującego... Bo ja nie zamierzam ich zapraszać na żadne imieniny, ani urodziny Moniki, ani tym bardziej swoje(grins)(krejzolka) Doradźcie mi kochane(kwiatek)

Magdzik
 2571  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat prezent

Odpowiedzi

Magdzik
Bo w sumie mam jeszcze białe legginsy (czy jak to się pisze(grins) ) i miałam jej dać jedno i drugie... Ale potem stwierdziłam, że dam tylko słonia. A teraz sama już nie wiem...(pout) Co o tym myślicie?
Magdzik
W sumie kupiłam tylko leginsy, a słonia miałam nowego, bo dostaliśmy mnóstwo maskotek na ślubie i mam jeszcze tego sporo w worku w pawlaczu(grins)
Magdzik
@smerfetka świetny pomysł(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Zana
no nie wiem .....ja bym 6-latce maskotki nie dała ....
Kordelia
Według mnie pasuje(grins)(grins)(grins)
Większość dziewczynek lubi maskotki i taki prezent zostanie na pamiątkę:)
JUSTYLKA
moje dziewuszki nie lubią maskotek bo one są tylko do dekoracji a zabawy mało...no ale jak to ma być niezobowiązujace to chyba bym się skusiła i dała
Magdzik
Dzięki dziewczyny(kwiatek) W razie mojego niezdecydowania, to w ostatniej chwili dam jej czekoladki i leginsy i będę miała problem z głowy(kciuki)
Zana
dla mnie lepsza ta druga opcja ....

nie wiem ale 6-letnie dziewczynki bawią się teraz maskotkami ??? ... jakoś mało to widze ... lalki owszem. jakies cos do ubrania ...to juz mała strojnisia ..jakies fajne gadzety do włosów gumiki ...super są teraz jesli ma dłuzsza włosy

ale te leginsy tez ok (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.