Menu

prezent dla 6latka-edukacyjny,interaktywny?

Syn w styczniu bedzie miał 6lat. Za pare dni Świeta a my nie mamy dla niego prezentu. Myślałam o czymś edukacyjnym.Może coś polecicie. dzieki

PatrycjaM
 396  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy prezent

Odpowiedzi

poziomakreska
moim zdaniem dla takiego dzieciaka, który uczy się pisać i czytać to najlapesze będą scrabble - teraz zrobili kilka wersji, że i bez planszy można grać, to się chyba nazywa łamisłówka. w każdnym razie moim zdaniem dobra opcja i dla dziecka i dla rodzinki, bo jest czym zająć długie wieczory ;) no a to mattel, więc jak kupisz i schowasz paragon, to możesz kręcić kołem w loterii (listdomikolaja.pl), więc jak nie wygrasz następnej zabawki, to chociaż może bon na zakupy- p rzed urodzinami jak znalazł ;)
blue
Hmm, coś żeby mu przybliżyć naukę czytania i pisania. Ale i tak, myślę, że lepiej siąść i spędzić czas z dzieckiem i poświęcić mu czas niż dawać jakieś gry żeby się samo bawiło. lepiej samemu wymyśleć jakieś gry, rebusy, pisanie cyferek i literek czy nawet czytanie prasy.
Jezycjada14
Ale scrabble zawsze były hasbro :P a nie mattel, w każdym razie to loteria mattela świąteczna mnie interesuję, lubię próbować szczęścia w takich loteriach :)
PatrycjaM
Scrable ma dostac na urodziny w styczniu od brata, więc odpada. Jeśli chodzi o czas spędzony z dzieckiem to sprawa oczywista. To otrzymuje przez cały rok a pod choinką fajnie dostac prezent.prezent już kupiliśmy samochod sterowany taki duży. Stwierdziliśmy ze na urodziny kupimy jakiś tablet czy coś w tym stylu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.