Menu

Prezent dla 7-letniej dziewczynki...

Witam !!! Dziewczyny co można kupić dla 7-letniej dziewczynki na urodziny dodam że mąż jest chrzestnym. Urodziny się zbliżają a my nie wiemy co kupić. Jak się pytamy jej to ona mówi że nie wie co by chciała dostać.

iwona1985
 2389  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy prezent dziewczynka 7-letnia

Odpowiedzi

goskapolak
Teraz na topie wśród dzieciaków 7-10 lat są:wszelkiego rodzaju gadżety z Monster High łącznie z tymi lalkami,klocki lego friends,kucyki Filly,pet shopy.
iwona1985
właśnie taką lalkę Monster High dostała na gwiazdkę
halina21
więc może coś do tej lalki z tej serii jakieś gadżety albo drugą lalkę lub jakiś pamiętnik czy grę teraz tego jest mnóstwo albo te zwierzaki pet shop czy coś z hello kity
amalka
Miałam napisać MH (grins) To hit teraz... Jeśli nie lalkę, to jakiś tematyczny duperelek? Nawiasem mówiąc- lalek jest sporo, przy czym prym wiodą Clawdeen, Abbey i Aqua (grins)
mammma
lego friends polecam również. na monster high próbuje mnie naciągnąć moja własna sześciolatka, jest zachwycona, ja wręcz przeciwnie.
mycha2706
Draculora czy nie wiem jak to napisać i Cleo z MH ma moja Ala. Ja zawsze stawiam na książki. Ładnie wydane, ciekawe, dopasowane do wieku.
anggiee32
A może dziewczęce klocki np. firmy Cobi z serii Winx Club? Moja córka je uwielbia. Poza tym, bardzo fajnie się je układa i do tego są naprawdę dobrze wykonane. Jak dla mnie, świetny prezent dla dziewczynki. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.