Menu

prezent dla 8-latka?

Idziemy na urodziny do mojego chrześniaka- 8 lat. Potrzebuję prezent za ok 100zł. Są takie auta/helikopter malutkie dalne sterowane. Ale mam wątpliwości. Może doradzicie. Wiadomo ze mogę kupić gry, puzzle. Ale coś innego bym chciała. dzięki

PatrycjaM
 780  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy urodziny prezent

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Ten helikopter moim zdaniem dobry pomysł.
aniula
helikoptera bym nie kupiła, sterowanie nim nie jest łatwe a upadek moze byc dla niego zabójczy(grins) , Dowiedz sie jakich bohaterów bajek lubi młody..., moze nowa posciel z ulubionym bohaterem , albo gra planszowa lego....mój osmiolatek byłby zachwycony(kciuki)
niki30041988
może podpytaj co on lubi? czym się interesuje? Może zabierz go do kina na super film- niech sam wybierze jaki go interesuje. A później np. do McDonalda raz w roku mu nie zaszkodzi zjeść fastfooda, albo na lody:).
halina21
moim zdaniem helik jaki i autko to dobry pomysł moja 4 letnia córka ma autko zdalnie sterowane i sobie radzi a małym helikopterem tez już umie się unieść i obrócić więc nie jest to takie trudne a radości przy tym dużo tylko kup taki dla dzieci prostszy ja polecam(awve)
Tuptolek
też uważam, że helikopter to nie jest dobry pomysł, zderzenia ze ścianą może nie wytrzymać i będzie płacz, że po prezencie, nasz synek uwielbia lego, musisz się podpytać co lubi tamten, no i w tym roku nasz Konradek dostał piłkarzyki, taką grę - stół, super zabawa dla wszystkich szczeze mówiąc i na czasie (grins)
annazuza
a może jakąś książkę? dzieciaka trzeba zachęcac do czytania...

dla dziewczynek jest kilka fajnych tytułów np.: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/cukiernia_pod_pierozkiem/cukiernia.html

dla chłopaków może:

http://trzysowy.pl/nowosci/Guzio-i-Cezar.html
http://trzysowy.pl/nowosci/Zaklecie-na-w.html
sanderka
ja w tym wieku wraz z moimi kuzynami byliśmy fascynatami lego i gier planszowych. całe dnie po szkole tak spędzaliśmy (to były czasy ;) ) a teraz mają wzięcie gry edukacyjne. my synkowi naszych znajomych kupilismy "bystre oczko". oczywiscie cala rodzinką grają ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.