Menu

prezent dla męża lub partnera

Nie będę was pytać co mogę kupić mężowi pod choinke, bo pewnie ciężko będzie odpowiedzieć, dlatego zapytam was co macie dla swoich mężów - może coś odgapię :)

lolitta
 641  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

prezent

Odpowiedzi

boja
Ja jeszcze nic i też mam problem z zakupem... dołączam się do pytania.:)
boja
no i tak ma za dobrze ha ha ;)
avialle
mój mąż dostanie Trylogię Władcy Pierścieni na DVD i książkę "Sztuka Seksu Oralnego" ;] a co niech też coś z tego mam! :D:D
boja
Dobre oliwusia :)))
serum
A mój mąż dostanie szalik, ulubione wisky i dobrą książkę. W końcu prezenty ma na codzień mnie i naszą córkę, hahaha
JULKA
Mój narzeczony jest miłośnikiem wędkarstwa wiec cokolwiek w sklepie wędkarskim mu kupuję to jest strasznie zadowolony i mówi ze jeśli juz chcę mu robić prezenty to tylko tam:0
robaczek
mój mąż powiedział, że najbardziej będzie zadowolony z ,,halogenów do samochodu", nie mam innego wyjścia jak tylko mu je kupić... po co kupować coś- czego nie chce, więc kupię mu to z czego na pewno będzie zadowolony... (a tak na marginesie to ja zachciałam pierścionek-też to będzie prezent o którym powiedziałam że chce i będę z niego bardzo zadowolona...)
Maria25
Ja jestem raczej praktyczną osoba, kupiłam już mężowi dwie koszulki, bo wiem, że jest na etapie kupienia ich sobie i słuchawki z mikrofonem.
Agula
ja chyba jutro pojadę na zakupy, bo nie mam jeszcze prezentu tez dla brata, być może kupie jakąś koszulkę jak @Maria25. Zobaczy się :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.