Menu

Prezent dla noworodka

Pewno taki temat już był, ale jakoś go nie znalazłam.
Tydzień temu zostałam ciocią. Chłopak ma 54cm i ponad 3kg. No i zastanawiam się co kupić. Tylko nie jest to takie proste. Jego rodzice zdecydowali, że nie chcą już ubranek (mają ich od grona i ciut ciut), kocyki, pościel, rożki, karuzelka na łóżeczko i pozytywka, elektroniczna niania, podgrzewacz do butelek, różne rodzaje butelek, zabawki - gryzaczki, mata edukacyjna, krzesełko do karmienia, laktator.. mały ma praktycznie wszystko (dużo zakupili przed narodzinami, część jest po starszej siostrzyczce). I jeszcze rodzina, która znosi na odwiedziny ubrania (mimo wcześniejszych zapowiedzi...). Wszelkie albumy, odciski np. stópek - odpadają - oni nie z takich co kolekcjonują te chwile. POMOCY! zastanawiam się nad zakupem pingwinka, który ma różne ciekawe rzeczy - piszczące, grające (www.tolo.com.pl).
A może jest jeszcze coś, czego mamy najbardziej potrzebują? nie mogę wydać na prezent więcej, niż 100zł (niebawem chrzest...) a pieniędzy dawać nie chcę. Proszę o pomoc! :) za każdą sugestię będę wdzięczna.

anulaa
 788  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy prezent dla noworodka

Odpowiedzi

ADAMSKA98
ja bym dala tak kartkie pamiątkie z życzeniami i kase jak mają wszystko
Magdzik
Ja mimo wszystko dałabym kasę, jak już wszystko dziecko ma. A rodzice już będą wiedzieć, jak to spożytkować. Może coś jeszcze im przyjdzie do głowy, co mogą kupić...
koza54
pieluchy to dobry pomysł (kciuki) szkoda, że mi nikt takiego prezentu nie dał (grins)
myszka838383
zgadzam się z @gochasta PIELUCHY!! Ja byłam najbardziej zadowolona gdy ktoś przyniósł mi pieluchy lub chusteczki do pupci (kciuki) ponieważ wszystko inne miałam.
anulaa
Nie ma pluszaków i raczej kupię tego pingwinka... zabawek chyba nigdy dość ;)) A pieluchy - jak się dowiem jakich używają to też zakupię. Z kasy nic sobie nie będą robić... przypuszczam, że pójdzie na bieżące sprawy, a chciałabym, żeby mały coś z tego miał. Ale napisałam też do rodziców małego i podpytałam czy jest coś jeszcze czego potrzebują. A kartkę wysłałam zaraz jak się bobas urodził.
monique25
ja kupowałam ostatnio prezent dla maluszka tort z pieluszek (kciuki) fajna sprawa he he i pampersy sie przydadzą na pewno (grins) kumpela była zadowolona

http://infobot.pl/r/1Ecf cos takiego oczywiscie sa tam oryginalne pampersy (kciuki)
monka21m
pieluchy- zawsze sie przydadza
daryjka87poznan
Kup pieluchy.
karolincia
Też bym pieluchy kupiła to najbardziej przydatne
Achcha
Dostałam od wielu osób pieluchy i BAAAARDZO mnie to cieszyło - same wiecie!(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.