Menu

prezent na komunię

hej Mamy, w tym roku ma komunię bratanica mojego męża. doradźcie proszę co się teraz daje na komunię (operacje plastyczne pomińmy ;) ) ewentualnie ile kasy, bo ja totalnie niezorientowana w temacie- na ostatniej komuni byłam chyba z 10 lat temu, chyba trochę się pozmieniało od tamtego czasu :) dodam, że żadne z nas nie jest chrzestnym.
moja córka dostała od nich na chrzciny 400 zł, a na 1 urodziny złote kolczyki, więc trochę podnieśli nam poprzeczkę;/ może macie linki do jakiś fajnych prezentów?

kreskah
 732  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy komunia święta

Odpowiedzi

iwona1985
my mieliśmy w tamtym roku komunie u siostrzenicy męża i zapytaliśmy się co by chciała dostać powiedziała że MP4, może po prostu zapytajcie co by chciała dostać
emikacpi
myślę że dobrze radzi iwona1985 zapytajcie co by chciała dostać , przynajmniej będziecie mieli pewność że będzie z tego zadowolona.
aga28
najlepiej zrob wywiad, co kupuja inni, albo po prostu popytaj rodzicow co by chciała dostac, powinni wiedziec o czym marzy dziecko.
kreskah
heh no właśnie problem w tym, że tam dzieci dostaja wszystko o czym sobie zamarzą od razu i ciężko znaleźć cos czego nie ma, a jak zapytam wprost to tego się obawiam, że wystrzelą nam z czymś kosmicznie drogim.
chyba zostanę przy biżuterii jak nic ciekawego nie wymyślę
PatrycjaM
3 lata temu byłam na komuni u mojej chrześniaczki kupiłam jej złote kolczyki takie za ok.500zł. Rok temu byłam u syna brata(też chrzśniak ale męża) zapytałam go bo mamy dobry kontakt i powiedział ze nie ma wieży w pokoju i kupilismy za ok.500zł. Pieniedzy nie chciałam dawać bo nie wiadomo co sie z nimi stanie(mogą impreze opłacić...HA!HA!). Jakub z reguły dostawał pieniądze. Helena nie wiem co prócz naszego prezentu. U oby dwóch ten sam problem rodzice mają kasę i dzieci już "wszystko"mają.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.