Menu

Prezent na komunie dla dziewczynki

Komunia dopiero w maju a my juz myslimy nad prezentem dla ,mojego faceta siostry dziecka.Co w tych czasach daje sie na komunie??Myslelismy o aparacie cyfrowym , czy mozna dawac tez zabawki ??Nie jestesmy chrzetnymi dajcie propozycje

Kinia008
 469  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy komunia

Odpowiedzi

alinagj1o2
Moi synowie w tym roku na komunię dostali każdy po aparacie cyfrowym .Bardzo są z nich zadowoleni .fajny prezent moim zdaniem .Tylko zanim kupicie coś zorientujcie się czy już czegoś nie ma .
Tuptolek
aparat aż tyle nie kosztuje (grins) zeby providenta spłacać (kwiatek) a może oni wolą pieniądze bo młody na coś zbiera? Aparat dobry pomysł, a może zestaw jakiś książek- albumów o czymś ciekawym, może rolki jak nie ma, albo jakiś inny modny teraz sprzęt sportowy
alinagj1o2
emilia ale w swoich czasach zegarek dostałaś ,a inni zapewne rowery i inne rzeczy. Tak jest i teraz i nie trzeba się zapożyczać ,czy robić na bogato lub na pokaz . A że czasy się zmieniają to i prezenty także.Sprzęty w domu też zmieniasz .
amalka
Moja chrześnica (dłuuuga historia) dostała od nas (zrzutka z ojcem chrzestnym) złotą biżuterię (kolczyki, łańcuszek i zawieszka z kompletu) oraz piękną kartę pamiątkową. Upominek wartościowy, osobisty, ponadczasowy... Model raczej dla Jolanty niż Joli (delikatny lecz niezwykle elegancki) ale mała była zachwycona (cukierek)
mycha2706
Moja córka dostała od chrzestnej aparat cyfrowy i złote kolczyki, od chrzestnego rower, od dziadka laptopa i kolczyki również złote( dziadek się szarpnął, bo odkąd się zakochał i wyjechał w świat to widział Ale 3 razy w życiu i pewnie chciał się pokazać( nie wierzę w jego dobre intencje:/ ) oprócz tego dostała kolczyki i zawieszkę ze srebra, 3 Biblie, albumy na zdjęcia, telefon od swojego ojca i sporo pieniędzy. Byłam zdziwiona i zszokowana tymi prezentami.Ale dostała też śliczne książki, albumy o historii starozytności, z tego była najbardziej zadowolona :)Myślę, że piekne książki są dobrym prezentem.
jagoda30
fajny album o Polsce, o czymś co ją interesuje,za cyfrówkę też trzeba wydać od 250-300 zł,moim zdaniem dużo.
Ania111990
Ja bym podpytała dziecko komunijne. Moi rodzice parę lat temu na komunię do bliźniaków(chłopiec i dziewczynka) kupili śpiwory do każdego i jeszcze coś ale już nie pamiętam. Za to kumpela w zeszłym roku za pieniądze z komuni syna kupiła mu quada dla mnie to przesada lepiej byłoby mu odłożyć na jakąś lokatę lub konto oszczędnościowe a nie marnować w taki sposób pieniądze.
goskapolak
Eemilia- trochę mi tu amiszostwem pachnie.Świat się zmienia,Twój pradziadek miał lampę naftową i wiaderko z wodą zamiast kibla.A Ty masz kibel i elektryczność.
Ty dostałaś zegarek a Twój dziadek pewnie był zszokowany tym faktem bo on dostał cukierka.
Wymagasz by dawać dziecku długopis?
Gabriela123
Witam w tym roku moja córka ma Komunię,ico mnie zdziwiło to ilość zaproszonych osób tzn gości Jest 11,proboszcz rozumiem,wikary też,organista,dyrektorka szkoły,wychowawczynie drugich klas tego nie rozumiem.Jest święto mojej córki i mojej rodziny dlaczego mam zapraszać nauczycielki?Dziękuję nauczycielce za naukę w szkole w Dniu Nauczyciela i na koniec roku.Zapomniałam jeszcze dodać wicedyrektor tez zaproszony.Moim zdaniem zamiast kwiatów dla tych osób to lepiej przekazać na chore dzieci na raka.Proszę o opinię.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.