Menu

Prezent na Mikołajki ...

Witam :-) Dziewczyny co kupujecie swoim dzieciaczkom na Mikołaja. Może coś mi podpowiecie bo mi już pomysły się kończą. Moja córcia ma prawie 4,5 roku. Wszystkim z rodziny powiedziałam co mogą kupić, a sama mam problem już pomysły mi się skończyły. Czekam na propozycje.

iwona1985
 781  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy prezent mikołaj

Odpowiedzi

iwona1985
Oj już lalek mam dosyć w domu całe pudło ma tych lalek.
mycha2706
U mnie jak u @ Geodonny23 na Mikołaja słodycze a pod choinke prezenty...nie wiem co lubią takie małe dziewczynki, bo mam już prawie nastolatke i dwóch łobuzów...ale pamiętam, że Ala chciała taką głowę lalki do stylizacji, potrfaiła ją czesać, upinac włoski przez cały dzień...ma ją zresztą do dzią. Stoi na półce i przypomina szczeniece lata;)
renata29
Ja mam chłopaków i kupiłam im po samochodziku i trochę słodyczy dołożę.Większe prezenty będą na gwiazdkę.
Magdzik
Na Mikołajki słodycze i drobiazgi, ostatnio widziała u koleżanki taki długopis ze śmieszną końcówką, więc jej kupię:) A na Gwiazdkę pod choinkę, to na pewno ma dostać domek z lalkami, a co jeszcze to się okaże, bo podałam długa listę(grins)
niki30041988
u nas jakiś drobny prezent i słodkości, na gwiazdkę córa chce wózek sportówkę do lal lub barbie księżniczkę (reklama robi swoje, na każdym kanale z bajkami dla dzieci leci)
Nula139
U nas na Mikołaja słodycze i jakiś drobiazg,pod choinkę większe prezenty.
karolcia514
na mikołajki Wiki dostanie jakiś drobny upominek plus słodkości :) a na gwiazdkę to jeszcze nie mam pojęcia ;/
emiliab
Syniowi kupimy tablicę dwu stronną, do pisania kredą i mazakami.
amalka
Junior zażyczył sobie Lego Kopalnię z wiertłem. Jedyne 350 zł (krejzolka) Szczęśliwie zmienił zdanie i poprosił o kolejny już, mocno rozbudowany zestaw "Sekrety elektroniki" a do tego wiertarko- wkrętarkę akumulatorową. Pakę słodyczy i jakiś drobiazg (w zeszłym roku książeczka) dostanie z przedszkola.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.