Menu

Prezent na mikołajki dla chrześniaka 4 letniego, jaki?

doradzcie coś :D:D

mamakarina
 536  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie prezent na mikołajki

Odpowiedzi

koza54
niech młody napisze ze swoją mamą list do Mikołaja co chciałby dostać, a ona niech go "wyśle" do Ciebie (grins) będziesz wiedziała co chce i będzie miał wielką radochę na Mikołajki (kciuki)
mamaGosia
List jest świetnym pomysłem. Po drugie ważne jest to czym się interesuje. Mój prawie czterolatek uwielbia samochody pod każdą postacią. Ostatnio jest fanem robienia aut z modeli papierowych. Wycina się je i skleja. Oczywiście jest na poziomie pierwszego stopnia trudności. Zabawa ta jednak pozwala nie tylko mieć nowe auta, ale rozwija rączki i umiejętności manualne. Przyjemne z pożytecznym.
maja1482
Osobiście uważam, że to lekka przesada z kupowaniem prezentów z każdej okazji... U nas kiedyś też tak było. Prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, Mikołajek, z okazji Bożego narodzenia i masy innych okazji. Dzieciaki jak nas widziały zamiast dzień dobry od razu pytały co dla nich mamy. Inna sprawa, że tak zostały nauczone przez swoich rodziców. Wtedy miarka się przebrała i postanowiliśmy, że prezent na urodziny dla chrześniaków owszem, na Gwiazdkę jak najbardziej, ale resztę świąt zostawiamy dla rodziców dzieci. Wolę kupić raz czy dwa razy do roku fajniejszy prezent, niż być " zmuszana" do robienia prezentów co chwila, bo się komuś coś należy(niestety tak to u mnie wyglądało). Swoim dzieciom kupujemy na Mikołajki i Dzień Dziecka jakieś drobiazgi symbolicznie i są szczęśliwe, dla chrześniaków prezenty będą na Boże Narodzenie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.