Menu

Prezent w postaci pieniędzy:)

Dziś mam dzień pytań i krążę tylko wokół jednego... prezenty(krejzolka)(kciuki) Co robicie z pieniążkami, które otrzymujecie w prezencie? Zostawiacie je, by kupić coś dla siebie i dziecka, jeśli też dostało, czy dokładacie je do budżetu domowego? U nas różnie bywa... Czasami trzeba dołożyć do budżetu, a często odkładam na czarną godzinę lub przeznaczam na zakup czegoś tylko dla siebie. Natomiast Moniki pieniążki albo wędrują do jej skarbonki, albo jej coś kupuję, czego akurat potrzebuje(grins)

Magdzik
 678  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy prezent budżet domowy zakupy pieniądze

Odpowiedzi

milka3006
u nas to roznie czasem trzeba dolozy a czasem sie cos kupuje albo dzieciom albo sobie zalezy kto czego potrzebuje
Magdzik
@degii w ogóle mnie to nie obchodzi... Kto chce, to odpowie, kto nie to nie...Ty nie chciałaś i nie napisałaś(awve)
babooshka
Magdzik, dostalismy jedynie na chrzciny, więc wydaliśmy je na dziecko, a gdyby nam miało brakować do budżetu domowego to pewnie częsc na to by poszła ale potem wolelibyśmy jednak coś dziecku kupić...
babooshka
no i dajcie spokój z tym obrażaniem się, żarty to żarty(kciuki)
Paulinka1701
Jeśli to Maja dostaję to jej coś kupuję ale ona póki co dostaję raczej zabawki, ciuszki itp...(grins) A moje często idą na budżet domowy z powodu naszej sytuacji finansowej (pout)
moput
Pieniądze które moje dzieci dostaja z różnych okazji zawsze odkładam. Zbiera się im na coś droższego, jakiś rower lub tp. Oczywiście bywa czasem, że muszę troszkę podebrać jak brakuje mi na życie ale zawsze je potem tam zwracam :) Śmieją się ze mnie, że tylko ja mam pożyczki u samej sibie ;))
Gdy ja dostanę jakąś kaskę zamiast prezentu np. to staram się kupić sobie coś bo ogólnie nejczęsciej żałuję na rzeczy dla siebie.
Magdzik
@babooshka żarty żartami, ale... a tam, już nie będę pisać(awve)
Magdzik
Ale nic...(smiech)(smiech)(smiech)
iwona1985
pieniądze które dostanie córeczka zawsze odkładam do jej skarbonki ma ich dwie albo na konto zależy jaka to sumka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.