Menu

Prezent z okazji Chrztu.

Witajcie
Mamy w rodzinie niedługo Chrzest siostrzenicy męża. Zastanawiamy się nad upominkiem. Chciałabym by było to coś na pamiątkę. Myślałam o grawerowanych sztućcach plus bukiecik z pieluszek. Nie jesteśmy chrzestnymi, będziemy gośćmi. Dziękuję za wszystkie propozycje i pozdrawiam.

katarynka3311
 328  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Partnerstwo i Rodzina chrzest dziecka

Odpowiedzi

jagoda30
Kasiu sztućce są ok,ale bukiet pampersów?może lepiej jakąś zabawkę?(kwiatek)
iwus198920
bardzo podoba mi się bransoletka na rączkę z medalikiem :)
Ada3610
sztućce są o.k. Mój Syn dostał dwa komplety z gerlacha, jeden z grawerką. Bardzo są przydatne i fajne. Te z grawerką leżą w szafie na pamiątkę, a drugie są do użytku codziennego.
czekoladka22
mój synek dostał torcik z pieluszek od babci, album na zdjecia -ale jak dla mnie to już nie modne , od chrzestnego dostał mini wyprawkę czyli paczkę pieluch w pampersa żel do mycia chusteczki nawilżające no i ubranko :] a reszta dała pieniążki a teraz będzie miała córcia chrzciny no i każdy pyta co kupić :]
Ada3610
Geodanna23 a kogo to obchodzi na co rodzice przeznaczają pieniążki, które dostało dziecko. U mnie w rodzinie zawsze daje się pieniążki, bądź kupuje się prezent, który wcześniej był uzgodniony z rodzicami. I nie ma problemu.

Mój Syn zebrał tylko pieniążki i parę pamiątek na Chrzest Święty. I bardzo się przydały na szczepionki i fotelik samochodowy. Reszta leży na Syna koncie oszczędnościowym. Każdą sumę którą dostaje wpłacamy na to konto, bądź kupujemy porządny prezent.
Ada3610
Trudno takiemu maluchowi wpajać wartości w związku z sakramentami. Mój syn miał Chrzest mając niecałe 4 miesiące. Zabierany był jedynie na Mszę Świętą.

Wychodzę z założenia, że lepiej dać pieniążki niż jakąś durnotę, która niczemu się nie przyda. A pieniążki zawsze wykorzysta się na coś przydatnego.
Ada3610
Nie lepiej dostać kilka egzemplarzy Biblii, srebrne smoczki, wózeczki itp. A potem wystawiać na allegro.
czekoladka22
Na łóżko dla dzieci ja odkładam dzieciom pieniążki .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.