Menu

prezenty!!

czy na gwiazdke robicie prezenty??? mężowi i dzieciom wiem,ale np.teściom,rodzicom,braciom siostrom i ich pociechom czy chrześniakom???nie chodzi mi o drogi prezent,a o drobny upominek...czy nie,(zla)(zla) jak jest u was.....ja zawsze kupuje dla męża córy prezenty,a reszcie drobny upominek(prezent) i zdradźcie co kupujecie może coś mi posuniecie

smerrfetka
 677  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina prezent rodzina

Odpowiedzi

Brygidka82
ja dla swoich rodziców kupuję, dla jednej siostry bo tylko jedną mam, dla teścia nie bo nie mamy z nim kontaktu, i dla jednej chrzesnicy bo więcej nie mamy
nikordia
my mamy rodzinna wigilie zawsze u mojej mamy. tydzień przed Wigilią robimy losowanie ustalamy kwotę do jakiej kupujemy prezent i po kolacji każdy bierze prezent z pod choinki ze swoim imieniem:)
w tamtym roku dostałam pluszowe kapcie w kształcie tygrysków i srebrne kolczyki:)
renata29
jak jeździłam do domu na święta to wiozłam rodzicom prezenty a tak to oprócz męża nikomu nie robię prezentów,no w tym roku to jeszcze synusiowi zrobię:) a prezenty to nie jakieś wyszukane,mamie książkę,tacie pasek a mężowi portfel(z nim jest zawsze największy kłopot:)
ania77
@nicordia: u nas jest tak samo! (kciuki)
fiolka
Moi rodzice mają duże rodziny (mama 4, tata - 6 rodzeństwa) więc praktyka była taka, że się kupowało rodzicom, najbliższym i dzieciakom z uwzględnieniem chrześniaków. U mojego męża w domu wygląda to tak, że kupuje się najbliższej rodzinie, bo na Wieczerzy Wigilijnej jest kilka zaprzyjaźnionych rodzin. My kupujemy sobie, małemu, rodzicom i naszym braciom, i drobiazgi dla rodziny, z którą spędzamy ten szczególny wieczór.
emiliab
U nas kupuje się prezenty tylko dzieciom.
Achcha
U nas na wigili jest ponad 12 osób więc prezenty są tylko dla dzieci, idziemy jeszcze do szwagierki i tam też dzieci tylko obdarowujemy.
monique25
u nas wszyscy kupują wszystkim ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.