Menu

Prezenty ?

Skoro już mowa o zbliżających sie świętach to pochwalcie sie co dostana wasze dzieciaczki pod choinkę ? :)

karolcia514
 585  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy prezety święta

Odpowiedzi

renata29
Zdalnie sterowane auta i jakiś drewniany komplet,chyba autka na zjeżdżalni czy coś - mężu mi to tak pokrętnie tłumaczył,że nic nie zrozumiałam,też będę miała niespodziankę :) A babcia kupiła autobus i znaki drogowe,ale że są malutkie to jeszcze drugiemu wnukowi lawety poszuka.
jagoda30
Zuziol tablicę do rysowania kredą i kasę sklepową,a Maciek standardowo klocki i jakąś planszówkę.Do tego oczywiście słodycze na rozmnożenie robali (kciuki)
Justyna14
Mila wózek i lalkę. Michał jeszcze nie wiem co. Chyba grzechotkę...
amalka
O Mikołaja lego z linku, od gwiazdki grę "Łowca duchów", klatkę "Rody" dla szczurków i dwa szczurki, coś jeszcze ale chwilowo nie mam pomysłu...
renata29
O jak mogłam zapomnieć! Oczywiście,że książki.Starszy synek już w zeszłym roku podyktował mi list do Mikołaja i na pierwszym miejscu były książki.W tym roku kazał jeszcze dopisać tablet(jakaś moda z zerówki),ale tego Mikołaj nie uwzględnił na szczęście :)
amalka
Do lego świątyni (jaskini?) z Rancorem, dołączy maszyna ATTE lub ATAT. Młody marzy również o gwieździe śmierci ale w totka bym pierwej musiała wygrać (krejzolka)
koza54
na Mikołaja wymarzony mikrofon i skakankę a pod choinkę również wymarzony teleskop z mikroskopem :)
Elfka
Książki, puzzle, ciuszki, słodycze i szczoteczkę elektryczną taką porządną, brokaty, kredki, globus, a reszta to nie wiadomo co inni kupią,tyle wiem co rodzinka i my ...pewnie znowu kolejną szantrapę Monstersraj dostanie.
jagoda30
Asiu moja córka dostała od ciotki dwie takie "książki".Masakra jakaś,nie czytają Ci,którzy kupują i Ci,którzy wydają.
amalka
U nas zmiana planów. Junior tak mnie wyprowadza z równowagi zachowaniem i pyskówkami, że postanowiłam dać mu nauczkę. Nie idziemy na Mikołajki, nic nie organizujemy. Rano powita synka opasana czerwoną kokardką rózga. Prezent dostanie dopiero w niedzielę. Chcę by trochę się zastanowił nad nad swoim zachowaniem. Wredna jestem i "niepedagogiczna", ale wychodzę już z siebie...
jagoda30
@amalka dlaczego niepedagogiczna?
Syn już duży musi przemyśleć zachowanie,wiedzieć,że na przyjemności trzeba zasłużyć,no nie?
renata29
A w Polsce rózgi są gdzieś dostępne? To można kupić? Bo mi się zawsze wydawało,że wyrywasz czy ucinasz gdzieś jakiś badyl i to jest rózga :)
jagoda30
@asafi majlepsza taka wycięta z jakiegoś lasu albo krzaka w ogrodzie.Przewiązana kolorową tasiemką:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.