Menu

Prezenty na Gwiazdkę

Kiedy zaopatrujecie się w prezenty gwiazdkowe dla najbliższych? Robicie to systematycznie na wiele tygodni przed świętami, dokładnie planujecie, czy też kupujecie prezenty na ostatnią chwilę? Jesteście raczej zwolenniczkami kupowania prezentów osobiście, czy wolicie uniknąć tłumów w sklepach i kupić prezenty przez internet mając nadzieję, że przesyłka dotrze na czas? Opowiedzcie jak zaopatrujecie się w świąteczne prezenty.

Ania
 1202  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy prezenty zakupy gwiazdka

Odpowiedzi

renata29
Nie lubię odkładać tego na ostatnią chwilę dlatego już wcześniej gdy tylko wypatrzę coś fajnego to kupuję,w tym roku tylko synkowi zamówiłam przez internet(też wcześniej:))dlatego,że chciałam dużo rzeczy i tak miałam więcej czasu żeby spokojnie wybrać wszystko.
korek221
ja już ze 3 miesiące przed gwiazdką zaczynam upychać w zakamarkach prezenty :)
Cześć kupuję przez internet a część osobiście:))
mala21
Mam już prezenty dla bratowej, jej dzieciaczków, teściowej. Został teść, mój tata, mąż, no i mama. Te prezenty planuję wybrać i zakupić we wtorek. Po prostu z małym to ja nie mam jak się gdzieś wybrać:) Kacperkowi kupiliśmy sanki. Wprawdzie już na nich jeździł, ale to już na konto mikołaja:)
daryjka87poznan
Wszystko kupiłam w tym roku przez internet.
beatka7623
raczej szybciej robię W ostatniej chwili kupuję tylko jak coś mi sie spodoba i dokoptowuję do prezentów :)
Magdzik
Każdego roku obiecuję sobie, że prezenty kupię już wcześniej, żeby nie biegać potem i nie szukać tak na łapu capu i mi to nie wychodzi:) Ale w tym roku częściowo dotrzymałam tej obietnicy i już część prezentów mam, jeszcze tylko ostatnie zakupy mnie czekają:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.