Menu

prezenty na urodziny...

Ostatnio spotkałam się z taką opinią, że skoro urządzam dziecku impreze urodzinową to kupowanie mu prezentu jest juz niepotrzebne. Moze i troche racji w tym jest. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy organizujac urodziny dziecku szalejecie z duzymi prezentami czy raczej cos drobnego, a moze impreza jest prezentem?

prezenty urodzinowe...

Runka
 745  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat urodziny prezenty

Odpowiedzi

monique25
kupujemy prezent pomimo imprezy urodzinowej
moput
Zawsze kupujemy prezenty a imprezki są skromne, tort i kawa dla rodziny. W zeszłe urodziny córki zaprosiłyśmy 3 koleżanki i pewnie teraz co rok tak bedzie ale staram się nie szaleć ani z wystawnością imprezy ani z prezentami.
margolcia85
Mój synek wczoraj skończył 3 latka, do tek pory nie kupowałam mu prezentów ponieważ robiłam "huczniejszą" imprezę,wczoraj zrobiłam inaczej, nie zapraszałam nikogo, zrobiłam torcik i kupiłam synkowi prezent, zrobiliśmy mu zdjęcie jak dmucha świeczki i uważam że to super gry spędza się ten dzień z najbliższymi a prezentem bawił się do późnego wieczora:) no i oczywiście od rana znowu się bawi więc uważam że mój pomysł będzie realizowany już każdego roku (przez najbliższe 15 lat ;)
xkasiulax
jak byłam mała to moja mama organizowała mi imprezkę nadal funduje impry urodzinowe i prezencik dostawałam swoją drogą jeden od obojga rodziców (grins)(grins)(grins)
Achcha
Ja w tym roku dałam Kubie do wyboru: albo zaprasza kolegów do "Mrowiska" i mnie niestety już wtedy na prezent nie stać albo mały torcik w domu i prezent do ręki. Tak niestety zmusiła mnie sytuacja finansowa. Wybrał imprę dla kolegów i był bardzo zadowolony z prezentów od nich!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.