Menu

Prezenty na Zajączka

Dziewczyny jak to u was jest czy wy tez kupujecie swoim pociechom coś na zajączka jako rodzice czy tylko chrzestni ? Jeśli kupujecie to co ? Bo mam problem nie wiem co moim maluchom dać? (4 latka i prawie 2 latka)

czekoladka22
 346  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zajączek

Odpowiedzi

flame123
Moje dzieci dostają wypasione prezenty na Gwiazdkę i urodziny. Na Wielakanoc - jedynie słodycze w skromnych ilościach.
czekoladka22
(serce)(serce)
czekoladka22
No ja pamiętam że my dostawaliśmy słodycze :] dlatego pytam bo teraz są takie czasy że nie wiadomo czy i co dać my co roku dajemy szukać dzieciom na podwórku prezentów i przeważnie to sa słodycze raz kupiłam im opaski z uszkami raz małe maskotki no i w tym roku mam jedynie słodycze i nie wiem czy coś kupować do tego jakiś drobiazg ?
amalka
Jak co roku, wieczorem (w dniu poprzedzającym Wielkanoc) Krzysio uszykuje "gniazdko" dla zajączka (ze zwiniętego w wałek ręcznika), wyściele owo kocykiem i włoży do środka talerzyk z pokrojoną marchewką. Rano synek odnajdzie w zajączkowym legowisku słodycze i drobiazg do zabawy, plus oczywiście... zero marchewki (grins)
rozowa82
zazwyczaj cos drobnego a le w tym roku akurat przypadaja 6 urodziny Zoskiwiec zajaczek przyniesie prezent urodzinowy...
flame123
a co ma zając do gniazda? Tak tylko pytam...
amalka
@Flame dzieci raczej się nad tym nie zastanawiają (grins) W domu rodzinnym mojego męża, łakocie i pisanki chowane były w ogrodzie (posiadali ogromny, zatem skrytek była masa) Rano brzdące wyruszały na poszukiwania. Zwyczaj "gniazdka" przejęliśmy z mojego dzieciństwa- blokowego.
flame123
Aaaa :) A już miałam wizję, jak tam wysiaduje :)
amalka
Hehe Przypomniał mi się stary dowcip o tym, co ma żołnierz pod łóżkiem (grins)
Kumaja
@Flame, miałam zadać to samo pytanie :D
hihihi, a ja za cholerę nie mogłam się domyśleć co wysiaduje jajka i jednocześnie wcina marchewkę :)))
Fajny ten zwyczaj:) Chyba go wprowadzę u nas, jak Mały podrośnie.
kama86
Lakocie
irekzboralski
U nas jest praktykowany zwyczaj "zajączka" który przynosi słodycze do koszyczka. przychodzi do nas w Wielki Czwartek. Mikołaj w ten dzień wstaje wyjątkowo wcześnie i biegnie szukać koszyczka który postawił wieczorem przed pójściem spać. Pamiętam z dzieciństwa,że też nie mogliśmy spać w nocy ze środy na czwartek podekscytowani "zajączkiem".
korek221
u nas Zajączek przynosi słodycze i drobne maskotki ,które perfidnie chowa w ogrodzie(grins) a że ogród mam spory to będzie co"przekopywać"(kciuki)
Bestyjka
my dostawalismy słodycze na talerzyku.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.